Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Titeket zavarna ha a barátotok?

Figyelt kérdés

Ha a barátotokat a lánybarátai "macikának" meg "kiscicának" becézgetnék? Szóvá tennétek ezt a barátotoknak?


Felnőtt emberekről van szó.


2015. ápr. 17. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Igen, zavarna. Hogy lehet egy felnőtt férfit kiscicának hívni? :O

Jézusom. Egyből agyfaszt kapnék tőle, amint meghallanám.

2015. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eleve maga a párom becézgetése nem korrekt.
2015. ápr. 17. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
ez még engem is zavarna, kivéve ha poénból mondják :D
2015. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy zavarna. Hány éves a párod? :D
2015. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Párom sem testalkatra, sem személyiségre nem az a típus, akit bárkinek eszébe jutna "kiscicának" szólítani, vagy máshogy becézgetni.


Ha neki nem tetszene, ahogy szólítják, azt elrendezné, megbeszélné ő felnőtt férfi létére az illetővel, ha meg bárki úgy szólítaná, ami részéről rendben van, akkor engem sem zavarna.

2015. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon zavarna és megkérném a párom, hogy kérje meg a barátnőit, hogy ezt hagyják abba. Alapból annak sem örülnék, hogy lányokkal ilyen jóban van.
2015. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen zavarna. Nekem vannak nagyon közeli fiú legjobb barátaim,de az életben nem nevezném,szólítanám így őket,főleg ha barátnőjük van.
2015. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Egyszer mentem el a párommal egy munkahelyi kirándulásra, és volt ott egy idősebb nő, aki egyfolytában becézgette a párom. Eleinte tűrtem, majd a pénztárnál, mikor vette a belépőt megkérdeztem, hogy Önnek nem nyugdíjas jegyet kéne vennie. Kikelt magából, hogy mit képzelek én. Majd közöltem hogy anyukám mindig arra tanított, hogy tiszteljen az idősebbeket, és csak udvarias akartam lenni :D
2015. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég betegnek tartanám :D Bár én egy belsős poén miatt nyuszinak szoktam nevezni a párom ha kettesben vagyunk, de haveroktól én lány létemre rühellem az ilyen becézgetéseket.

Féltékeny nem lennék önmagában emiatt, de szerintem nevetséges, és nem akarnám hogy égessék magukat :D

2015. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felnőt emberek ... ?akor miért nem a nevén szólitja? ne becézgesse má az én páromat egy barátnő !
2015. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!