Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha, barátotok minden reggel írna nektek üzit pl jó reggelt drágám legyen szép napod stb?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,csak azért kérdem mert a barátnőm idegeire sem akarok menni :)
2015. márc. 1. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne! :))
2015. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene! Ha kedvel a lány jól fog neki esni bizony, főleg, ha arra kel!
2015. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarna:)

En orulnek is neki..merthogy az enyem nem teszi meg ezt pedig eltudnam viselni:)

2015. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátom szokott vagy én szoktam neki. Nem zavaró.
2015. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavaró.
2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden reggel erre ébredek ,nagyon szeretem olvasni. :)
2015. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mi minden nap írunk egymásnak reggel, van amikor én küldöm el korábban, de van, hogy ő ír először. Írj neki bátran, ez egy figyelmesség.
2015. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig aranyos, én is örültem neki, de valamikor már elég fojtónak éreztem.
2015. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

(Nyilván ez is emberfüggő, én egy kicsit több szabadságot igénylek egy kapcsolatban.) Szóval van egy srác, aki minden reggel írja, hogy jó reggelt -pedig nem is járunk- és szó szerint az agyamra megy. Nagyon nyomulós és idegesítő.

Ettől eltekintve, a volt barátom inkább azt csinálta, hogy ritkábban ugyan, de kedves üzeneteket hagyott pl. a biciklim kosarában -amin nagyon meglepődtem persze- vagy előző nap a kabátom zsebébe. Persze volt amikor írt reggelente facen is, hogy "jó reggelt Gyönyörűm" stb. de nem mindennap! És szerintem ez pont így volt a jó, hiszen nem vált megszokássá, rendszerré. Ritkábban előforduló dolgok értékesebbek számomra, így mindig kifejezetten jól esett. na meg ha minden reggel ezt írná, hozzá szoknék, nem értékelném annyira, és tök szarul esne, ha pl. valamelyik nap elfelejtette volna vagy ilyesmi.

2015. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!