Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és nem volt még egy normális legalább fél évig tartó kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapos kapcsolatom volt a leghoszabb meg egy kettő alkalmi kapcsolat de rájöttem hogy olyan szeretet hiányom van hogy ha lefekszek valakivel ár kötődni kezdek hozzá és bele gondolok mi lett volna ha máshogy közelítem meg a helyzetet nem rögtön lefekszek velük.Úgy érzem elrontottam mindent.Évekig nem volt egy komolyabb kapcsolatom és most csak markolom és ne jön senki. Elrontottam nagyon és nem tudom hogy lehet ebből felállni?
2015. ápr. 17. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas lendulettel
2015. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bözsinéni! Hoztam a tyúkot!
2015. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb igy :)
2015. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az se jó ha azonnal lefekszel, viszont az se, ha nagyon "markolod". Meg kell találni a köztes utat, vagy legalábbis nem utalni rá, hogy mennyire nagyon szeretnél kapcsolatot, mert azzal sokakat elriasztasz. Lazábban kell hozzáálni. Nekem a legtöbb kapcsolatom ismerősből, barátból lett, jóban voltunk, sokat beszélgettünk, esetleg elmentünk valahova, aztán egyszer csak több lett.

Egyébkent meg szerintem az hogy rég volt komolyabb, az nem zárja ki azt hogy legyen még, csak az alkalmikról ne nagyon beszélj. :)

2015. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23evesen már ideje lenne fölnőni egy párkapcsólathoz.Te a szexbe vagy szerelmes nam az adott személybe ,ha minden férfi szerelmes lenne akivel szexelt hááát.. akor elég nagy szívük volna.
2015. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!