Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám az ex pasit kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

A fura az, hogy kb fél évről beszélünk, és még tartalmasnak sem mondanám.

Én zártam le vele, mert nem foglalkozott velem úgy és annyit ami elvárt volt. A szexben sem voltunk annyira egymásra hangolva. Igazából, mintha ismerős/barátok lettünk volna. Bár részemről volt némi érzelem, amit manipulatív módon ki is használt.

Nem is értem mért teszem fel ezt a kérdést, mint ahogy azt sem hogy mért jár a fejemben? A tipikus szépfiú, bunkósággal párosítva.

Nem ígért semmit, barátként tekint rám. Olykor felhív, beszélgetünk a nagy semmiről,.. volt hogy 4 órát is. Meglátogat a melóhelyemen. Az a rossz ebben, hogy tudom hogy nem akar semmit, nem is képzelek bele többet, ... de sajnos úgy érzem hogy még mindig reménykedem.

Kedves voltam hozzá, mindent megtettem, és semmit nem ért?!

Felvetette, hogy mi lenne ha még összejárnánk olykor ...? NEmet mondtam!.. nem én kellek neki, csak egy pótlék, amíg nem talál mást!

Elképzelhető hogy a női önérzetemet sérti, hogy miaz hogy nem kellek neki?? És nem én voltam az irányító ebben a kapcsolatban, .. mert így még sosem történt!

Talán ezt kéne felfognom, hogy van ez így, .. és tovább lépni!

29/n


2015. ápr. 17. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Már kiverted az ex pasid szivem! :D
2015. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csak ezt olvastam, hogy tudná kiverni az expasit:P

Most az a kérdés hogy nála ez egy freudi elszólás vagy nálam ez egy kapuzárási pánik?:-)

Egyébként ha 29 vagy akkor tudhatnád, kutyaharapást szőrével, már rég 10 másik pasinak kellene a kapud elött várakoznia.

2015. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!