Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha egyszerűen nem bírok kiverni egy lányt a fejemből, szeretem én meg megutáltattam vele magam de ő is nagyon megsértet de nem akartam elmondani neki és egyszer csak kitörtem.

Figyelt kérdés
Most hogy utál én mindent megpróbálok tenni hogy ne így legyek már egy hónapja nem beszélünk én meg azóta próbálok vele találkozni és megbeszélni a dolgot de ez engem felemészt mert eddig nem sikerült.Igazából lehetett volna köztünk valami de az már elmúlt, most már csak azt akarom hogy néha láthassam mert nincs hozzá fogható lány szerintem és nálam ez az érzés annyira jelen van hogy már mindent feladtam csak azért hogy sikerüljön vele egyszer találkozni-nagy a város szóval nehéz és nem is akarok ráijeszteni hogy csak úgy elmegyek a sulijukba és úgymond letámadom a monológommal mert az nem lenne jó, már próbálkoztam egy virággal és egy verssel de ez nem jött be mert igazából csak őt dicsértem vele szóval személyesen akarok tenni valamit, de már mellőzök mindent a családot, barátokat.... legszívesebben egész szünetben őt keresném és lehet hogy ez beteges de én érzem hogy ahányszor nemsikerül annyiszor halok meg egy nap, amíg nem tudom elmondani neki amit akarok addig nem fejezem be de egyúttal ez alatt az idő alatt csak szenvedek... Mit tegyek? Van értelme? Nagyon idióta vagyok?
2014. dec. 19. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, nekem is van egy ilyen lány, bár én végül nem mondtam el neki azt a nyálas szöveget, amit akartam, mert nem hagyta. :)
2014. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lámpavas.
2014. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hölgyeim, uraim!

Itt egy újabb zaklató...

2014. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok: kvára de nem vagyok zaklató mert sosem erőszakoskodtam vele, csak egy esélyt akarok adni magamnak hogy jobbá alakuljon a helyzet...
2014. dec. 20. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, fejezd be amit elkezdtél! Már nem sokat ronthatsz a helyzeten szerintem.
2014. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!