Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most minek vegyem? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel folyton webkameráztunk, nagyon régóta akart már találkozni velem, de 1000 km-re lakunk egymástól, és nem nagyon tudtuk eddig megoldani. Volt egy-két alkalom, de akkor kicsit szorongtam emiatt. De nagyon szeretett volna találkozni. Ez már fél éve ment. Aztán most úgy alakult a dolog, hogy kavarni kezdtem egy sráccal (mármint élőben), és konkréttan láttam, hogy könnyes lett a szeme, mikor elmondtam, és kikapcsolta a kamerát. Azóta nagyon nehéz szóra bírni. Barátnőim azt mondták, hogy "belémszeretett", de bele lehet így az emberbe egyáltalán szeretni?
2015. ápr. 17. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem látom nagy értelmét az ilyen plátói webkamerázásoknak. Az embernek hús és vér kell.
2015. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, hát végülis ő is ezt akarta, mindvégig. De elméletileg bele lehet szeretni a másik emberben, ha webkamerán keresztül látják, hallják egymást?
2015. ápr. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!