Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és tetszik egy 18 éves lány. Elég sok barátnőm volt ezelőtt és azokkal simán ment minden de nála fura a dolog. Kb 1 hete ismertem meg és ahogy rá néztem egyből ereztem, hogy szeretem. Elbeszélgettünk kicsit aztán aznap este folytattuk facebookon. Legalább két három órát beszélgettem vele egy huzamba. Másnap elhívtam magamhoz és át is jött csak a suli miatt vesztettünk két órát és így csak 1 órát tudtam vele lenni. Aztán a suliba annyi van ha meglátjuk egymást akkor egymásra mosolygunk köszönünk és megyünk tovább. Órák alatt el facebookozunk. Aztán áthívtam mára de az iskola miatt sajnos nem jött össze. Olyan furcsa mert sokszor olyan mintha tetszenék neki de van olyan is mikor elbizonytalanodok.
2015. ápr. 17. 22:08
 1/2 To7ka ***** válasza:

De pl miért nem hívod el 20 évesen egy normális randira, ahelyett hogy magadhoz hívod fel szobára? Lehet én vagyok régimódi vállalom a megkövezést, de most komolyan... Azért én egy 18 éves lány lennék, nem érezném magam motiválva, hogy barátkozni járok egy pasi szobájára, ott se történik semmi, máshol se történik semmi, akkor csak lazán barátok vagyunk és kész (bár valószínűleg fel se mennék csak úgy).


Nem megfejteni kell! Nagy levegő, randi, csók. Ha lepofoz nem jött be, ez van!:P

2015. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy hete ismerem és a suli miatt nem tudom randira hívni. Az utazás a gond mert ugyan nem lakunk messze egymástól de nem jár semmi ebbe a faluba ahol én lakom. Arra gondoltam, hogy ma megint felhívom magamhoz és itt lesz a randi nálam. Azt terveztem, hogy főzők neki valamit aztán kettesbe el randizunk nálam.
2015. ápr. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!