Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet köztünk valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami? Vagy butaság lenne belészeretnem?

Figyelt kérdés
21 éves (én 17), nagyon vicces, kedves fiú. Helyes is, nagyon tetszik nekem. :) Ő kezdeményezett nálam, ami számomra nagyon fontos. Udvarias, elképedek sokszor milyen kis úr :D Viszont így hírből már hallottam róla, hogy mindig mással kavar, kihasználja, hogy helyes és bárkit megkaphat. Amíg nem ismertem nagyképűnek találtam. Volt 2-3 évvel ezelőtt egy hosszabb kapcsolata, az a lány volt az első szerelme. Azóta két barátnőjéről tudok, mindkettejükkel 1-2 hónapig járt. Nem volt beléjük szerelmes. Mikor rám írt, és beszélgetni, meg találkozgatni kezdtünk egész jóba lettünk. Mellette végre nem gondolok arra a fiúra, aki miatt lassan egy éve sírva aludtam el esténként (nekem meg Ő volt az első szerelmem). Múltkor buliban smároltunk, elég sokat, meg egész este így kézenfogva rohangáltunk, sokan azt hiszik, hogy van valami köztünk, de most úgy beszéltük meg, hogy barátok. Viszont ha találkozunk most is így cirógatja a hátam, csavargatja a hajam, és én az ilyen kis dolgoktól félek, hogy majd belészeretek. De közben érzem, és tudom, hogy hatalmas butaság lenne, mert átb*szna. De közben kicsit elhiszem, hogy nem, hogy velem más lenne stb. De vele tényleg jó. Meg így, hogy neki is volt egy első szerelme, akit még nem felejtett el (és nem is kell, hisz az élete része ő is) így jobb érzés, hogy én se felejtettem el az elsőt. Mert más fiúkat ezért küldtem el mindig, mert nem tudták überelni, és ha összejöttem volna velük, ugyanúgy az első hiányzott volna. Vele nem ezt érzem, őt tudnám szeretni.
2015. ápr. 18. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Cirógatja a hátam,csavargatja a hajam....

Most Ti oviba jártok???

2015. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér szerintem :)
2015. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 ebben semmi különös nincsen... Majd ha lesz szerelmes, akkor megtudod...
2015. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele ,aztán a többi majd jön magától.
2015. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja csak helyesbítek egy kicsit:


Feküdj le vele, aztán ő örül hogy megkapott, te meg mész a levesbe...


Ha ilyen dolgokat hallottál, szerinted veled miért lenne más?! Naív lányok mindenfeleeee...

2015. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!