Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Miért viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Miért viselkedett így a csaj?

Figyelt kérdés

Most képzeljetek el a szituációt, hogy adott egy csaj, akivel nagyon jól alakultak a dolgok, aztán valamin kiakadt (ilyen a természete, én még elég sokáig húztam a többihez képest), nyomultam, aztán nagyjából újból jól alakultak a dolgok, lenyeltem mindent, mentek a dolgok a maguk útján.

Sokszor bunkó, érzéketlen volt velem, néha-néha konkrétan megalázó. De én próbáltam ezeket nem felvenni, elengedni fülem mellett. Aztán egy idő után konkrétan már tudomást sem vett rólam. Szemem előtt flörtölt másokkal, stb.

Van egy barátnője, aki viszont mindig kedves volt, és jófej velem. Úgyhogy fogtam magam, és az egyik instagram képe alá rittyentettem egy kis irományt, valami ilyesmit, hogy "igazából néha az ember hülye, mert nem veszi észre azokat, akik igazán értékelik, és lehet, hogy ezt hamarabb meg kellene tennie, azokat pedig, akik nem tudják értékelni, magukra kellene hagyni - csak sajnos ez gyakran nem igazán így működik".

Na ekkor jelent meg az ominózus lány, és elkezdett hisztizni, hogy milyen mocsok vagyok, hogy tehetem ezt, hazug vagyok, szórakozom, és hogy még egy ilyen szörnyű alakot nem ismert, stb... Kapkodtam a fejem, sosem láttam még ilyennek.

Persze utána kapott tőlem egy ízes kis kritikát (ez a legenyhébb szó rá).

Tegnap egy pár pillanatra láttam (egy gimi), és embertelenül készen volt, látszott rajta, hogy nagyon dühös.

Gáz volt az egész, tudom, de inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mi váltotta ezt ki belőle?


17/F, 15/L


2015. ápr. 18. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sokszor bunkó, érzéketlen volt velem, néha-néha konkrétan megalázó. De én próbáltam ezeket nem felvenni, elengedni fülem mellett."


Ezek után mit vársz?

2015. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Ezt mindössze azért tűrtem el, mert én is hibáztam az elején.
2015. ápr. 18. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem teljesen százas, az ilyen hisztis libákat inkább kerüld meg, és koncentrálj a kedves lányokra, akik megérdemlik a figyelmed.
2015. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig a le.zart fél szeret jobban.
2015. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár te most úgy gondolod, hogy tőled ez egy érthető lépés volt, de én meg azt gondolom, hogy mindegy milyen életkorban is van az ember, a kapcsolati státuszt tisztázni kell a másikkal, ha neked eleged van a csajodból, akkor állj elé és mond meg, hogy viszlát.
2015. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!