Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esik, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esik, hogy így viselkedett a barántőm, hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel mostanában sokat beszélgetünk fiúkról.Ő rendszeresen mesél arról akivel össze jött én pedig a kudarcaimról,mert egy ideje már csak az van...

Pár hete szóba jött a meleg téma és mondtam neki,h két gyerekkkori barátnőm össze jött.Erre azt mondta,h nem gáz meg mesélt egy lányról aki fiúvá operáltatta magát.Én mondtam,h sztem ez természet ellenes dolog erre azt mondta h áh ha így érzi magát jól akkor nem gáz.

Pár hete meg most a napokban mutattam neki két fiús lányt akik tetszenek,de mondom amúgy a fiúk tetszenek,de ezek elég fiús helyes arcú lányok.Erre azt mondta az első lány képét látva,h nyomuljak rá poénosan.

Ma megkérdeztem tőle(elég bizonytalan természet vagyok),h nem gáz-e ez amúgy mármint,h ezek a lányok bejönnek.Erre azt mondta,h nem tehetek arról h ilyen vagyok,fiúk és lányok felé is húzok.De Ő és az egyik bnőnk ettől elhatárolódik,ne mutassam neki ezeket a képeket meg a többi barnőknek se.Őt ez sokkolja!Erre mondtam,h nem is mutattam meg mindegyiknek és nem is fogom.Azt mondta,h ez pont olyan,mintha Ő minden héten mutatna egy nőről képet,h ugye milyen szexi?Örül,h örülök ennek a képnek,de ne mutassam.Én vissza kérdeztem,h milyen öröm? Az,h nincs senkim?Erre azt mondta,de biztos örülök a képnek.Meg megkérdeztem tőle,h akk miért mondta,h nem gáz,h össze jött 2 bnőm,ha ez sokkolja?


Aztán írtam neki levelet órán,h am egyáltalán nem vagyok aminek gondol...meg h nekem esik szarul h állandóan meséli a pasis sztorijait.


Én am nem tartom Őt jó bnőnek meg akarom vele szkítani a barátságot meg am is tom,h csak kötekedni akar,ha más képet mutattam volna akk abba is bele kötött volna!!!


Szóval ami a problémám,h Ő megmutathatja a pasis képeit ,beszélhet állandóan róluk én pedig nem mutathatok összvisz 2 fiú lányról képet.A másik,h ha neki ez ekkora probléma akkor az elején miért mondott ilyeneket,h nyomuljak rá meg nem gáz a 2 gyerekkori bnőm!Ha kedvesen megmondta volna az elején,h légyszi ne mutasd akk SOHA többet nem mutattam volna neki a képeket!Ezek után sem fogok az biztos,de tök rosszul esik! Ez nem egy korrekt magatartás úgy gondolom!!!Tartok attól is,h esetleg kipletykálja ezeket a dolgokat...


Jeleneleg nincs kivel megosztanom ezt a problémám ezért,ha vki tudna tanácsot adni azt megköszönném! Tudom fogok kapni támadó,kötekedő kommenteket is,h az én hibám,h megmutattam stb.Egy biztos,h máskor át gondolom,h mit teszek és kinek mit mondok el.Beszélni nem szretnék vele pedig szívem szerint megomondanám,h ez egy inkorrekt csúnya viselkedés! De nem szeretnék vitát,minek?Mert csak az lenne...Hogyan tegyem túl magam ezen?


Köszönöm!



2013. ápr. 12. 00:16
 1/8 A kérdező kommentje:
(19 év)
2013. ápr. 12. 00:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van gy ilyen jó barát ellenségre semmi szükség
2013. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem meg kéne beszélni ezt,hogy hazudott,vagy más a mércéje az irányodba és ha igen,akkor miért.
2013. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
most egy pillanatra elképzeltem mit kapnék a haveroktól, ha férfiakról mutatnék nekik képeket, és azt mondanám bejönnek
2013. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Te leginkább csak attól félsz,hogy kipletykál,semmiképp ne vesz vele össze csak ne keresd többet a társaságát és így lehet,hogy nem fog kipletykálni.Tudom milyen ez,hogy csak te hallgasd meg őt de ő téged nem....Az a barát akinek bármit mutatsz elfogadja,meg bármilyen érzés van benned,ha kételyes,ha nem.Ha természet ellenes ,ha nem.Egyébként én nem humorosan hanem komolyan mondom hogy hajts rá,arra a fiús lányra aki tetszik ;) Próbáld ki,hogy milyen ha egyszer úgy is vonz!Nem fogod megbánni :) Ha esetleg még is akkor is legalább megélted,és tudod,hogy mi a szitu,mert így nem fog kiderülni,hogy vonzódsz-e a lányokhoz vagy sem.Én is azt tettem,mert hasonló szituban voltam mind Te!

20/L

2013. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló:Végre egy normális,hasznosítható válasz! Nagyon szeépen köszönöm a bátorítást,rengeteg erőt ad ez most nekem!Örülök,h Te is voltál hasonló helyzetben és így át tudod érezni! Én is azt gondolom amit Te amit a jó barátról írtá! Én is ezt gyakorlom a barátaim felé!
2013. ápr. 12. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a lány nem a barátnőd. Az én legjobb barátnőm akár ufókról is mutogathatna képet, hogy neki ez tetszik, én akkor is támogatnám, és segítenék neki.


Ez a lány sunyi, kétszínű és még egoista is. Nem veszítesz semmit, ha megszakítod vele a kapcsolatot, jobbat érdemelsz. És ha a lányok tetszenek, akkor hajrá, próbáld ki magad, és legalább megtudod, hogy tényleg ezt akarod-e, vagy csak egy fellángolás.:)

2013. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es Válaszoló:nagyon szépen köszönöm Neked is a bátorítást!Én is úgy gondolom,h nem a barátnőm,de még csak egy jó haverom sem...Egy jó barát elfogad és nem így viselkedik ahogy Ő.Ha Őt ez zavarta volna akkor már az elején megmondta volna,h ne haragudj,de ez engem nem érdekel nem pedig mosolyogva ezt mondta volna:,,hajts rá".Aztán meg a fejemre borítja,h Őt ez sokkolja...


Kipróbálni pedig nem merem elég gátlásos vagyok....

2013. ápr. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!