Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány között barátság?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom és mindent megbeszélünk elmondd mindent én is neki. Nagyon jol megértjük egymast és megbízunk a masikban.

2015. ápr. 18. 11:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak van egy baj.... hogy én szeretem azt a srácot de ő ezt nem tudja es haverként kezel. Eleggé fáj de elviselem
2015. ápr. 18. 11:43
 12/19 Interferencia ***** válasza:
Ideig-óráig. De 13 éves vagy, ugyan már...
2015. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Interferencia ***** válasza:
Jaj, gyöngyöm!
2015. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor milyen barátságról beszélsz?


#10 Létezik. 10 éve vagyok jó barátságban egy sráccal, már nevezhetjük férfinak is. A legjobb barátom. Semmi, de tényleg semmi vonzalom nincs közöttünk. Egy halvány szikra sem. Soha nem próbálkozott be nálam, én se nála.. Tényleg nagyon szeretjük egymást, de ez fikarcnyival sem több, mint testvéri szeretet.



Ennek ellenére volt már, hogy benéztem. Nem vele, valaki mással. Az exem az egyik legjobb barátja volt, én is nagyon jóban lettem vele. Sokat beszélgettünk, de soha nem gondoltam hogy többet érezne irántam. Én nem biztattam, illetve láttam, hogy mennyire imádja a barátnőjét. Valamint elhangzott tőle korábban, hogy nem jövök be neki. Hát mikor szakítottunk és mentem hozzá beszélgetni.. jó ég.. el se hittem volna, ha nem vagyok ott. Éreztem hogy rám hajt. Nem tett végül semmit, de ha én egy pillanatra is elgyengülök (mármint ha tetszett volna és teszek egy rossz, picit biztató mozdulatot), akkor tuti megcsókol. Azt hittem hogy soha nem gondolt rám másként csak barátként..ahogy én is őrá. Hát benéztem. Őszintén nem tudom mit gondolt..soha de soha előtte nem mutatta. Azóta ez valahogy elfelejtődött kettőnk között és mintha mi sem történt volna, úgy beszélgetünk egymással. Bár az is igaz, hogy azóta nem maradtam vele kettesben.

2015. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Talan egy ideig létezhet. De aztán mar átalakul vonzalomma. Legalabb az egyikbfeltol ;/
2015. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nincs, ezt tapasztalatból mondom
2015. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ja és ami a különbség a két eset között egyébként.. A barátommal kamaszként ismertük meg egymást..14 évesek voltunk, és azóta vagyunk ilyen jó barátságban.


A másik sráccal meg egyetemistaként lettem jóban.. Egyetemistaként még nem sikerült olyan barátságot kialakítanom, ami tényleg csak barátság lenne. Ha le akarnék feküdni bármelyik jó "barátommal", akkor minden további nélkül összejönne. Barátaimnak nevezem őket, de tudom, hogy nem csak barátság lehetne köztünk. Tiszteletben tartják, hogy párom van (jó haverok, egy társaság), de ha nem lenne, akkor megfektetnének, ha esélyük lenne rá.

2015. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm. Azert beszeltem baratsagrol meg meg azok voltunk de az en reszemrol mar nem
2015. ápr. 18. 11:59
 19/19 anonim ***** válasza:
Létezik valami titkos ösztöndíj azok részre, akik ezt a kérdést naponta kétszer kiírják? Vagy mi a túró van?
2015. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!