Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesznek tönkre annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek tönkre annyi barátságot a pinák?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert engedik, hogy tönkretegyék.
2015. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam is ez van most mióta csajaik lettek a barátaimnak le vagyok szavazva!
2015. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
100%
mert a vér az agyból a farkakba tódul és az átveszi az irányítást !
2015. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
bros before hoes!
2015. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

A punci hatalma. :D

De amúgy most komolyan, ki választaná a haverjait egy dugás helyett?

2015. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem itt nem haverságról van szó, hanem barátságról. Nekem lett vége kapcsolatomnak azért, mert havonta 2-szer találkoztam a barátaimmal. A barátok korábban is ott voltak, ma is megvannak. Nem minden nő szereti, ha nélküle is jól érzed magad.
2015. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
mert a pinak 100%-val az emberiseg 50%-a rendelkezik. es meg a nok beszelnek gender equalityrol?
2015. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
#6, Erre mást nem tudok mondani, csak azt, hogy normalis nővel kell összejönni és nem adódnak ilyen problémák a kapcsolat ideje alatt. Ez a veszély akkor áll fenn igazán, ha random csajokkal áll össze az ember, az ilyenek kiszámíthatatlanok. Nekem még egy ilyen barátnőm se volt. Miért? Mert megválogatom, hogy kivel kezdek komolyabban és ki marad meg egyéjszakára.
2015. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok.

Igazad van.

2015. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!