Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én futok bele mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én futok bele mindig lelki sérült 19-25 éves srácokba? Más is van így? Srácok mi történik veletek? 19L

Figyelt kérdés

Elkeserítőnek érzem, hogy hiába próbálok ismerkedni és nyitott lenni, a srácokkal akikkel összeismerkedem a végén mindig az lesz hogy akár napokba vagy hetekbe nyúló türelemmel hallgatom a megtört és sérült panaszáradatokat arról hogy, senki sem szereti, senkinek sem kell, egyedül van, magányosnak érzi magát, hogy rossz élete van, és nehéz és minden szar és semmi sem jó. A legelszomorítóbb, hogy miután egy kicsit megismerem kiderül hogy tulajdonképpen sokszor a problémáinak alapja nem is olyan nagy dolog mint aminek megéli. Segítséget és figyelmet akar, tanácsot, de bármit mond az ember az nem jó. Megértem én, hogy könnyebb a "nem tudom", "nem megy" és a "nem ilyen egyszerű" megjegyzések mögé bújni és sajnáltatni magunk mással mintsem összeszedni magunkat és neki fogni mindennek minden egyes csalódás után. De ez nem megoldás.

Jellememnél fogva mindenhol próbálok segíteni ahol tudok, akár csak egy beszélgetéssel is - noha engem soha senki nem hallgat meg. De nem tudok elmenni csak úgy az emberek mellett.

Viszont.

Én is egyedül vagyok. Én is van hogy összetörök és döntésképtelen vagyok éppen ezért nem kérek sokat, csak egy a földön két lábon járó férfit akire lehet számítani. Akinek vannak elképzelései és akivel nem kell minden áldott nap lelket ápolni hogy túlélje a következő napot. Volt ilyen kapcsolatom. Nagyon leterhelő.

Tudom hogy mindenki életében vannak hullám hegyek és völgyek és én ezt meg is értem, de az a baj, hogy a "potenciális" korosztályomban a legtöbb srác lelkisérültnek titulálja magát, sokan pánikrohamoktól rettegnek, sírnak de tenni sokszor meg sem próbálnak ellene.

Szeretnék nyitott lenni, és végre találni egy párt. De amikor az ismerkedésből pszihológiai beszélgetés és tanácsadás lesz, utána már nem igazán tudok mint határozott férfire tekinteni. Ilyenkor meg én vagyok a rossz, ha barátságnál nem tudok többet nyújtani.

Más is volt már hasonló cipőben? Vagy én vonzom az ilyen eseteket?


2015. ápr. 18. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős helyzet :D A fiúk felfújják a dolgokat, hisztisek ilyen ügyekben XD Szerintem találni fogsz egy normálisat, nekem is csak a sokadik próbálkozásra sikerült ^^
2015. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 opened paradise ***** válasza:
Ott már baj van,ha olyannal ismerkedsz,aki meg se hallgat.
2015. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez teljesen igaz amit irtal "Megértem én, hogy könnyebb a "nem tudom", "nem megy" és a "nem ilyen egyszerű" megjegyzések mögé bújni és sajnáltatni magunk mással mintsem összeszedni magunkat és neki fogni mindennek minden egyes csalódás után" 20/f
2015. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

én nem vagyok lelkisérült, de hozzád lehet h túl szép vagyok kislány.

ha 1szinten vagy velem, akkor írj ;)

2015. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

Ne futkározz, ugorj be hozzám.


Se lelki sérült nem vagyok, se 19-25 éves.

2015. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, de azért van bennem annyi, hogy nem kezdem el a kiszemeltet a lelki szemetesládámmá tenni...
2015. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok de nem szoktam róla beszélni

Akár privit is írhatsz :)

2015. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Sokszor a nők nyomorult viselkedés miatt lelki betegek a fiúk, szóval mielőtt elkezdek fikázni a lelki sérült srácokat, gondolkodj el a miérteken.

Sok nő úgy csinál mintha piacon lenne. Válogat, kihasznál rendes embereket, majd mikor érzik, hogy a határozottság kezd múlni, akkor odébbállnak mondva csinált ürügyekkel.

2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 ameoland ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam,csak a nemek szerepe fordított esetben van :)

Ugyan én nekem valós problémáim voltak,de én is lelki sérült voltam, de nagyon apránként megváltoztam az évek során tudatosan (igen, van ami örökre megmarad bennünk).Viszont egytől-egyig a problémás nők hada vesz körbe és megőrülök,hogy meg se akar hallani. És jelenleg egy ilyen kapcsolatban szenvedek..azt hittem, segítséggel gyorsabban változnak az emberek a kapcsolat és a társ adta hit miatt,de az a mondás igaz szerintem, hogy ha egy éhező emberrel van dolgod ne halat adj neki, hanem tanítsd meg horgászni, mert az nagyobb segítség.

2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Intelligens, érett ember nem panaszkodik egyfolytában, jóformán sohasem, mert fel tudja mérni, hogy arra a másik nem kíváncsi a legkevésbé sem. A tanulatlan, buta emberek kenyere a folytonos panaszkodás, és a tanácsok meg nem fogadása. Éppen ezért én már tanácsot sem adok senkinek sem, mert tudom, hogy az emberek 90%-a beleszarik, és úgyis a saját feje után megy. Ki kell szűrni az ilyen embereket, pár kérdéssel megtudod ezt tenni, és ott hagyni, mint eb a szarát. Nem pszichológus senki sem, hogy ápolgassa a másikat, cserébe pedig túrót sem kap lelkileg.
2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!