Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában az ilyen lányoknak tetszem?

Figyelt kérdés
Most sokan biztos irigykednek, hogy de jó te legalább tetszel valakinek. Ami jó. DE! Észrevettem, hogy egy ideje az olyan nőknek/lányoknak jövök be akik vagy túlsúlyosak vagy önértékelési gondokkal küzdenek. Durván 90%-ban. Ebből kifolyólag vagy a külsőmmel van a gond vagy a viselkedésemmel. Van valamilyen ötletetek? Ja amúgy vékony testalkatú kedves srác vagyok. 24 éves.

2014. nov. 12. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl kedves vagy, és lehet bóknak veszik. Ezek a lányok ki vannak éhezve pár jó szóra, meg a szeretetre. Próbálj náluk egy kicsit visszavenni a kedvességből, ha zavar.u
2014. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettővel gondok vannak.
2014. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kérdező, amúgy engem a zilyenszép, vonzó csajok rondának szoktak nevezni, kivéve egy-két pár szépet, aki fura mód helyesnek tart, de ez nagyon ritka.
2014. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd légyszi részletesen, hogy miért van gond mindkettővel. :)
2014. nov. 12. 22:24
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 én nem vagyok ronda. akiknek pl a kisfiús arcú pasik jönnek be náluk van esélyem. :)
2014. nov. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!