Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon hosszú kapcsolatom, és eddig azt hittem, minden rendben van, de a szexualitás része soha nem ment igazán.

Megismerkedtem egy fiúval, teljesen véletlen, azóta teljesen felfordult az életem, vele akarok lenni, és nagyon kívánom, ilyet a barátom iránt nem is éreztem még ez alatt a hosszú idő alatt..

Mi már az összeköltözést terveztük, erre jön ez!

Mit tegyek? Ebből állnak már a napjaim....


2015. ápr. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

voltam már ilyen cipőben..

hagyni kell az 1. kapcsolatot,mert soha nem leszel mellette igazán boldog :/ mindig találsz majd valakit aki után sóvároghatsz..nehéz döntés tudom,de hosszútávon jobb mindkettőtöknek

2015. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, hagyd ott a barátodat. Mert, igen, igaza van az elsőnek soha nem leszel mellette boldog.
2015. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem bánnám meg?

4 évről van szó.. nem akarom őt megbántani, de a másik nélkül már nem tudom elképzelni a napjaim, ő hozott izgalmat nekem...(és nem, még nem történt semmi)

2015. ápr. 19. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
majd ha egyszer lesznek viták a másik fiúval,majd lehet elgondolkodsz azon hogy milyen jó dolgod volt a másik mellett,és akkor lehet megbánod..ezt 2x is végig néztem:/ egyszer én volt akit otthagytak,aztán vissza jöttek hozzám,mert még sem olyan volt a kapcsolat mint várta..
2015. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hm. :(

most nagyon szomorú vagyok

2015. ápr. 19. 21:21
 6/7 biohazardxxx ***** válasza:

én erre azt tudom mondani hogy mindenkinél van egy jobb. a te párodtól ez a srác... ettől a sráctól is van jobb. sőt a jobbtól is van még jobb... szóval ilyen alapon soha nem leszel teljesen boldog mert mindig van aki boldogabbá tud tenni. egyszer meg kell állapodni és kompumisszumokat kötni...


Szex része nem tesz boldoggá? kicsi neki vagy csak szimplán hamar elmegy? persze a szex a párkapcsolat 50% teszi ki számomra de ezen szerintem lehet javítani és ebben neked is partnernek kellene lenned. ha hamar elmegy akkor gyakorlni kell és késlelteni kell nekem is van van, volt ilyen gondom. ha meg kicsi neki akkor erre vannak a segédezközök mint pl a vibri de akár bakaphat egy kamagrát vagy más ütős potencianövelőt amitől ugy áll majd a cerka mint még soha :)


szóval mindenre van megoldás és ha jól bánik veled szeret megtesz mindent érted vajon érdemes eldobni valakiért akit még jóformán nem ismersz???


Saját tapasztalatom az hogy párom melletem töbször is félrekacsingatott bár itt simerkedésről és egykét csókról volt szó de mai napig mondja hogy szeret és bánja mert hülye volt... ennek az oka az volt hogy bár jószívű és odadó vagyok felé nézve de másokkal nem mindig van ez igy és az utálkozásom mások alázása sokszor taszította tőlem és az lett a vége hogy menekülni akart tőlem... igyekeztem megváltozni és hogy ő ne lássa a rossz dolgaim és igy már mondhatni jó minden. Ezzel csak arra célzok hogy lekell ülni és egy kínos öszinte beszélgetést összehozni ahelyett hogy majd félrekefélsz idővel és otthagyod ő meg majd csak néz mia tosz van.... Tudom te nem olyan vagy... minden nő ilyen és sajnos férfitársaim is... szóval tessék leülni vele és mindent elmondani megbeszélni és ha azt mondja hogy megoldjuk és partner benne akkor őt válaszd ha csak kiakad és veszekedés lesz akkor vársz pár napot és ha addig sem nő be a feje lágya akkor felejtős a pasid.


Remélem tudtam segíteni ha meg bármi gondod van szivesen segítek.


27f

2015. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ.

Hát az az igazság, hogy nagyon sok lappangó dolog volt itt, ahogy az is nagyon nagy baj, hogy sosem élveztem igazán vele ezalatt a hosszú idő alatt, és nem azért mert kicsi neki, sőt, mindenki azzal szivatja, meg engem is h mekkora.... te egyszerűen nem jó, nem izgulok fel tőle, már 2 és fél hónapja nem volt köztünk SEMMI.

Nem erről a srácról van szó, ő egy hátszél, akitől lehet nem is akarok semmit, csak elvakít ez a helyzet és tetszik.

Egyértelmű, hogy nem hagyom el a barátom 1 hét után, sem 2 után, de ha ez így megy... bizony az lesz a vége.

Egyébként első barátom, 15 évesen jöttem vele össze... azelőtt senkim nem volt.

2015. ápr. 19. 23:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!