Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kapcsolatunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratommal négy éve vagyunk együtt. Én 19 vagyok ő 21. Közös a baráti társaságunk, olyanok vagyunk mintha legjobb baratok lennénk egyben, mindig kiallunk egymás mellett mindenben stb. Viszont úgy érzem egy kicsit hogy már nagyon elment a kapcsolat inkább barátság irányába, ő folyton játszik vagy sorozatot néz ha nála vagyok, én meg csak fekszem az agyon. A szex nagyon jól működött kb egy évvel ezelottig, mert kitalalta hogy ő onbizalomhianyos, szégyelli a külsejét meg fel hogy hamar elelvez. Emiatt kb kéthetente szexelunk..Tuti,hogy nem csal meg, de akkor normális hogy csak ennyi a szexuális étvágya? Ha meg felhozom a dolgot,hogy kicsit barativa vált a kapcsolatunk,kézzel lábbal tiltakozik hogy nem és ő örökre velem akar lenni és sose szakitsunk stb(pedig nem én vagyok neki az első,előttem elég sokat csajozott). Nem tudom mit tehetnek? Lehet kicsit kevesebbet kéne talalkoznom vele,hogy jobban odafigyeljen rám? Köszi előre is a válaszokat!
2015. ápr. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy bicikli pumpát tudnék ehez ajánlani :D:D


Na de viccet félretéve egy kis szünet jot tenne ;)

2015. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, próbáld meg a hanyagolását, hátha visszatér a kedve hozzád. :) De ez amúgy természetes.

Esetleg kipróbálhatjátok, hogy csak úgy találkoztok, hogyha randiztok (mozi, vacsora, ilyen romantikus dolgok), és nem mentek át egymáshoz feküdni. (Ez egy kis szexmegvonással jár persze...) Szóval izgalmat és kevesebb találkozást vigyetek bele. Vagy csak romantikázzatok, az is működhet.

2015. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy idő után természetes, hogy az intimebb pillanatok elritkulnak és a szex sem olyan új erővel hat.

A két heti szex viszont ilyen életkorban gyalázat.

2015. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vigyetek valami új izgalmas dolgot a szexbe.

pl. BDSM

2015. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!