Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van olyan hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan hogy nagyon jóképű pasi ( már már modell kinézetű ) kedves és hűséges a barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Ismerek egyet.
2015. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
VAN! Csak rád vár valahol az univerzum egy eldugott zugában. Várnod kell rá 30 évet, de az amint letelik meg fog találni. Várj rá türelmesen és kitartóan!
2015. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt az idióta kérdést..
2015. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kérded? Egy ilyen pali tetszik, vagy már ilyen barátod van? Megmondanám amúgy neked a választ, de sajnos hosszú távú kapcsolatom még nem volt... :/
2015. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én se hiszek benne de azért megkérdeztem :D
2015. ápr. 19. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom. Kedvesnek többé-kevésbé kedves volt, a hűsége viszont már vitatható. Egyértelműen élvezte, hogy tetszik a nőknek és tudatosan is kereste, akár élőben, akár neten az alkalmat, ahol ezt éreztetik vele. Ugyan szexig nem jutott egyikkel sem (már amennyire én tudom), de csók- mint utóbb kiderült- bizony előfordult néha. Nem mondom, hogy az összes jóképű pasi ilyen lenne, de akivel én jártam másfél évig, az ilyen volt.
2015. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobb esély van, hogy egy jóképű csávó kedves és hűséges legyen, csak nem mindegy mikor találkozik vele a nő.


Aki jóképű az viszonylag elég jól ki tudja élni magát, ha jóképű akkor magabiztos is, az emberekkel is jobb viszonyt tud emiatt ápolni, jobban szocializálódik és nem gondolja, hogy bármit is modortalansággal kéne kompenzálni.

2015. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!