Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jóképű férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű férfiaknak miért mindig a modell alkatú, műnők, pláza cicák jönnek be?

Figyelt kérdés
Egy helyes, jóképű, jó testű férfi miért nem tud úgymond "villogni" egy egyszerűbb nővel, aki lehet ugyanolyan szép,mint a szoliban bent égett, magukra havonta százezreket költő nők? Sok helyen ezt látom, még a tv-ben is, hogy a legjobb pasiknak mind ilyen nőjük van.
2010. márc. 27. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen az ízlésük. Mindenkinek más tetszik. Nekem például amikor volt barátom ő számomra a világon a legjóképűbb volt, álmomban nem gondoltam, hogy majd pont én kellek neki, én szoliba nem járok, nincs rajtam 100 kg vakolat és inkább elegánsan öltözök, mint kivágott meg "trendi és divatos" ruhákba.
2010. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Engem kimondottan taszítanak a "plázás" csajok. Azt szeretem, ha okos egy lány. És lehet vele beszélgetni sok mindenről.:) Bár az is nézőpont kérdése, hogy kinek mi számít "jó pasinak".:) 22/f
2010. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ellenpélda:)

A barátom helyes,izmos(nem kigyúrt állat:P),és nem csak szerintem-nap mint nap szembesülök vele,hogy oda vannak érte a csajok.Sportos,kedves,rendes srác-azt hiszem,nagy kincsre bukkantam:)

2010. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Nekem volt már nagyon jó pasim (modell srác) és kifejezetten nem szerette a műpcsákat. Igaz, hogy énis vékony vagyok, de nem vagyok magas (inkább alacsony) és hétköznapokon nem is nagyon sminkelem magam (max korrektor a patikra és egy szempillaspirál), szoliban pedig még soha életemben nem voltam, és nem is tervezem...

Eddig mondjuk nem volt túl sok pasim (5 volt és 25 éves vagyok), de mind helyes volt, akiket szeretnek a lányok. Ja és ráadásul ezek mind hosszabb (min 6 hónap) kapcsolatok voltak... Volt köztük olyan is, aki zenész és gyakran fellépett, és a baráti körébe ismert emberek is tartoztak, de olyan helyekre is büszkén vitt magával. Ja, és a többi srácnak is általában nem műpcsa csajaik voltak (jó azért voltak olyanok is), hanem tök normális csajok...

Szóval csak azért, mert te el vagy keseredve és még nem találtad meg a hozzád való srácot ez még nem igaz.

2010. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó olvasni ilyet is, csak sokszor tényleg azt látom, hogy a jó pasik mind az ilyen nőkre buknak, de rácáfoltatok. :)

Köszönöm a válaszokat amúgy.

2010. márc. 27. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így van! Persze ízlés kérdése is. Genetikailag benne van az emberben, hogy az utódnemzés céljából a minél tökéletesebb példányt találja meg. Talán ez a válasz arra amit szeretnél tudni. Egyébként meg nem minden fiúnak tetszenek az olyanok. Legyen igényes magára egy nő, de ha agyilag nincs ott, akkor legfeljebb arra .... jó.
2010. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a műnőket.

35/F

2011. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!