Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha már minden közhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha már minden közhelyen túl vagyok de mégis sikertelen vagyok a párom megtalálásában?

Figyelt kérdés

Nem félek, nyitott vagyok, értelmes vagyok, korrekt vagyok, ismerkedem, laza vagyok, önmagam vagyok, de mégse tetszem soha éppen annak aki nekem tetszik?


És senki sem tudja megmondani miért, még a lányok sem akik elutasítanak.

Már 33 éves vagyok, úgyhogy elég régóta megy ez!


2015. ápr. 20. 00:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó veled szexuálni.
2015. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ez további kérdéseket vetne fel ha így lenne? Miért nem? Mit tehetek, hogy jobb legyen?

Egyáltalán így van ez? Ezt sem tudni...

2015. ápr. 20. 01:20
 3/22 Fish1 ***** válasza:
A pozitív tulajdonságaidat leírtad. És mik a negatívak? Az alapján már lehetne választ adni.
2015. ápr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vannak akik kellenek nekik és vannak akik nem! Te a második csoporthoz tartozól.
2015. ápr. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szereted-e Önmagadat?

Ha nem, mást hogy tudnál szeretni / mások hogy tudnának szeretni?


Kisugárzás ;)

2015. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos az a gond hogy nincs helyes arcod (csúnya vagy).

Tudják ők ezt csak nem akarják a szemedbe mondani.

2015. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Szereted-e Önmagadat"

->

Ez is egy közhely? Sokan mondogatják, de senki sem tudja, megfogalmazni, hogy mit jelent.


"A pozitív tulajdonságaidat leírtad. És mik a negatívak? Az alapján már lehetne választ adni."


Mi számít negatív tulajdonságnak? Számomra nincs negatív tulajdonságom, mert azon kívül nem zavar semmi, hogy nem tetszem azoknak a lányoknak akik nekem igen.

És mások sem panaszkodnak rám.



Alábbiak és hasonlóak ne írjanak, van ezeknek értelmük!?


"Vannak akik kellenek nekik és vannak akik nem! Te a második csoporthoz tartozól."

<- helyesen írni sem tud!!!


"Sajnos az a gond hogy nincs helyes arcod (csúnya vagy).

Tudják ők ezt csak nem akarják a szemedbe mondani." <- ez hol látott engem???

2015. ápr. 20. 23:56
 8/22 Fish1 ***** válasza:

A szereted-e önmagadat nem közhely. Egyszerű pszichológia. Ugyanazt jelenti, mint amikor valaki mást szeretsz, csak ez saját magadra irányul. Mit jelent szeretni? Sok összetevője van. Tiszteletet, megbecsülést, felnézni a másikra (vagy magadra) bizonyos tulajdonságai által. Itt csak kiragadtam néhányat. Hogy neked mit jelent a szeretet, arra magadban találod meg a választ.

Negatív tulajdonságnak szerintem az számít, amivel árthatsz magadnak vagy másoknak. Akár lelkileg. Pl. hazugságok, önáltatás, és hasonlókra gondolok, adott helyzetben.

Olyan nincs, hogy valakinek ne lennének negatív tulajdonságai, mert senki sem tökéletes. Ha ezeket megkeresed magadban, akkor a választ is megtalálod a kérdésedre. Nálam is így működött, és szerintem mindenki másnál is.

2015. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Fish: köszi, én is erre gondoltam.

Kérdező: hihetetlen csodák jelennek meg az életünkben, ha sikerül végigcsinálnunk a 'szeretem önmagamat' érzelmi alkímiát. (Nem közhely.)


(#5)

2015. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Fish1 akarsz nekem segíteni, vagy csak írtál valamit, oldjam meg ahogy akarom?
2015. ápr. 21. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!