Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek lehet igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek lehet igaza jobban? (2 éves kapcsolat, én főiskolás ő gimnáziumba jár, többi lent

Figyelt kérdés
Május elsején leszünk 2 évesek. A hétköznapunk úgy néz ki, hogy reggel felkelünk facebookon kell írni, nekem ha órám vannak, akkor ott is próbáljak meg írni, naponta általában találkozunk és együtt vagyunk kb 1 órát, hosszabb ideig szombatonként szoktunk együtt lenni. Ha nincs órám egyből kell írnom, ha 2 percig nem írok, akkor egyből, hogy minek nem írok stb. D.u is írnom kell, ameddig ő ráér este meg addig kell folyamatosan írnom, ameddig el nem alszik. Filmet nem nézhetek, mert telefonról nem írhatok és nem hagyhatom ott se, mert azt mondja mindig, hogy fontosabb a film stb, ezért nem szoktam filmezni se. Mostanában esténként 6-tól szeretnék játszani számítógépen haverokkal kikapcsolódásként és elkezdi, hogy játék vagy ő, mert én nem szoktam vele foglalkozni és, csak ilyenkor tudnánk írni rendesen stb. Én próbáltam neki mondani, hogy egész nap írunk sőt találkozunk is és ezért nem értem, hogy miért mondja ezt, hogy nem beszélünk stb. A filmbe beletörődtem, hogy nem akarja, ráhagytam, de játszani meg szeretek és nem érti meg, hogy kikapcsolódnék kicsit, hanem mondja, hogy pulya vagyok mert 20 évesen játszok, meg hülye játék stb. Szerintetek kinek van igaza, nekem, hogy játszhatnék és beszélünk eleget, vagy neki? Véleményt is meghallgatok.

2015. ápr. 20. 08:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
az én párom is szokott játszani, sőt van hogy én küldöm el a haverokkal találkozni. szerintem kell a férfiaknak a kikapcsolódás, és elég fura, hogy állandóan kell írnod neki....kell a tér szerintem mindenkinek. kicsit fura, hogy ennyire tapad. ülj le vele és beszéld meg, hogy neked nem azért kell a játék mert azt választod helyette, ez egy kikapcsolódás ennyi, hobby. fogadja el és kész
2015. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Haver, ne hogy már a nő hordja a nadrágot, ha valamit meg akarsz tenni, tedd is meg! Én az ilyen csajt már rég ott hagytam volna, mi az, hogy nem lehet életem mellette? Olyan nincs, ha valaki megmondaná, hogy mit nem tehetek, akkor én meg megmutatom neki, hogy merre van az ajtó.
2015. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

papucs vagy.


A nod meg kapcsolatfuggo. A helyedben menekulnek!

2015. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy ezt nem érti meg, hogy hobby tegnap is ezen volt a veszekedés, hogy elmentem volna játszani, játszottam is este 6-tól kb hajnali kettőig, mert elvoltunk és írt akkor, hogy mennyek aludni, ha már vele nem beszélek, de mondtam, hogy írok közbe, csak nem gyakran, hanem 20 percenként, ha úgy van, de akkor is egyből, hogy az nem beszélgetés, meg nem lehet velem sose beszélni, fontosabb a játék stb és még neki áll feljebb, nem tudom mi tévő legyek
2015. ápr. 20. 08:58
 5/35 A kérdező kommentje:
Ja, meg szerinte a találkozás se elég és így nem tudunk beszélni, csak este és ne játsszak, hanem vele írjak, mert ő is szokott barátnőkkel beszélni, de közbe ír és én ennyire nem vagyok képes, hogy írjak neki, hanem inkább játszok és hogy ezt sok nő biztos nem tűrné el és miattam fogunk szétmenni, mert nem beszélek, írok vele és egy kapcsolat alapja, az, hogy beszélünk mindig mindent, de ha már este nem tudunk miről beszélni normálisan, nincs estére már témánk, akkor is én vagyok a rossz, mert nem hozok fel témát, nem lehet velem beszélni.
2015. ápr. 20. 09:03
 6/35 anonim ***** válasza:
Most azonnal hagyd ott.
2015. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva, semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

Mi 20 évesek vagyunk a párommal, meg is őrülnénk mindketten, ha egész nap nonstop beszélnénk, és folyamatosan minden percben egymással kéne foglalkozni...


Még a házasoknak is van saját élete, nem lógnak minden percben egymás nyakán, és nem írogatnak egymásnak 0-24 a munkahelyen meg mindenhol.

2015. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

ostobasagokat beszel a csajod.


"az nem beszélgetés, meg nem lehet velem sose beszélni"


Azt elmondhatnad neki hogy a facebookon valo irogatas az nem beszelgetes.


Ez a csaj teged teljesen birtokolni es iranyitani akar. Lehet hogy ez azert van mert gyerek meg, es most probalgatja magat, de az is lehet hogy mentalisan nem teljesen szazas, es ilyen jellegu psziches problemai vannak.

2015. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Most is írunk feljött a játék, és egyből, hogy fontosabb a játék, mint ő stb meg mindenkire féltékeny pl volt osztálytársam ide jár, múltkor rám írt, hogy mikor megyek haza, barátnőm meg látta a telefonom utána azóta meg mindig vele jön, hogy beszélek e vele stb meg egy másik csajjal, akivel néha beszéltem ő itt van koliba, írtam vele néha facen meg kijártam vele néha cigizni, és mindig velük jön, hogy beszéltem e a k*rvákkal, meg biztos ők kellenek stb stb így velük se nagyon beszélhettek, nem mintha zavarna, csak azért mégis, hogy csak cigiztem velük néha, meg váltottam velük párszót és így reagál.
2015. ápr. 20. 09:22
 10/35 anonim ***** válasza:

ez egy nevetséges kapcsolat

és ő mit tesz, ha neked ezeket be kell tartanod?

2015. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!