Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél év...

Megismertem egy külföldi srácot. Nem akartam vele összejönni, mert tudtam, hogy az időnk véges. Még soha senki nem bánt velem úgy, mint ő! Életem legszebb időszaka volt!

Amit másoktól kikönyörögni nem lehetett, az neki természetes volt, mindent megadott (nem anyagiakra gondolok!), okot soha nem adott a féltékenységre, tökéletes kapcsolat volt! (több hónapról van szó)

Csak hát ugye haza kellett mennie. Mindent megtettem az utóbbi időben, hogy utána tudjak menni, sokféleképpen már, de össze is jött! Direkt mielőtt kiment megkérdeztem tőle, hogy folytassuk-e vagy abbahagyjuk. Nem mondta, hogy hagyjuk abba, egészen két héttel ezelőttig úgy viselkedett, hogy folytatjuk.

Ott tudtam meg, hogy "vége", amikor már két hónapja nem láttam és megkérdezte, hogy miért siettetem a találkozást.

Viszont mellette életem legszörnyűbb időszaka is volt. Majdnem megerőszakoltak egyszer hazafelé menet, elszakadt az óvszer (1,5 éve azzal védekezek addig gond nélkül), esemény utáni tablettáért menni, nagyon bunkó volt a nőgyógyász és megalázó volt az egész. Mikor azt intéztem, hogy külföldre utána menjek emberkereskedőkre is rátaláltam. Terhességi teszten izgulni.

Most van egy munka, amivel jól kereshetek, de életre szóló élményekből maradnék ki - egyik sem könnyű döntés. A gyógyszertől borzasztó nagy hangulatingadozásaim vannak (idegesség, depresszió, türelmetlenség, öngyilkos gondolatok). Szóval a másik fele, ami ezzel a sráccal kapcsolatos volt, mint egy rémálom.

Hogy lehetne ezeket feldolgozni?



2015. ápr. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most szakítottatok?
2015. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem megerőszakoltak. 6 hónap alatt sikerült lerendeznem magammal
2015. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár hónapig mindenki tud pucsítani.

Szerintem te csak egyszerűen megkattantál, úgyhogy nem feldolgozni kell az eseményeket hanem egy jó pszichiáter kéne neked.

2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 To7ka ***** válasza:

Kihagyom megemlíteni a félreérthető sorod, miszerint Te ugyanazt az óvszert használod másfél éve minden gond nélkül, mert most komoly leszek! (bocsi:))


Tapasztalatok! Óriási tapasztalatok, amikből hatalmas erőt tudsz meríteni. Volt jó, rossz, voltál a csúcson, voltál (és ha most ezzel a sráccal akkor vége talán most is vagy) mély ponton. De olyat éltél át, olyan intenzív élményeket, amit sokan egy élet alatt se. És miről szólna az élet? A negatív tapasztalatokból tanulj. Hagyd abba azt a fajta fogamzásgátlást, gondolom a terhességi teszten már túl vagy, a megerőszakolást megúsztad (oh hogy ütnék agyon egyszer egy ilyet..), kicsit nyugodj le, állíts le mindent (tervezgetéseket, problémázást, pörgést), és gondold át az elmúlt hónapokat. Utána találd ki merre tudsz tovább lépni, mivel lenne a legérdemesebb folytatni, mire maradt MOST erőd!:) Nem hiszem, hogy ha ennyire szép hónapokat töltöttetek együtt, ez teljesen lezárulna. Még nagyon sokféleképpen alakulhat az életetek, de erődön felül NE teljesíts. Ne keresd egy olyan pasiért a veszélyt, aki már annyira nem is érdeklődik irántad. Egyrészt a lelkesedését is lerontja, ha ennyire bármit megtennél hogy láthasd. Picit lazábban állj hozzá, valahogy, bárhogy.

Építkezz ebből! Biztos vagyok benne, hogy képes vagy rá, mert túljutottál a felsorolt dolgokon, egyben vagy, megerősödtél, építs erre!:) Szorítok!

2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!