Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfajult dolog?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogyan kezdjem.Gondolkodtam hogy ,ki írjam-e ezt a kérdést.

Együtt élek egy 27 éves fiúval,nem dolgozik,nem is dolgozott,a szülei kint élnek külföldön.

A Srácon én tartom el,de nem mindig enged el dolgozni.Ő Tavaly felakasztotta magát,de túlélte,így pszichiátriára kel járnia.Én megismerkedtem kb 1 éve egy fiúval

És tudja,hogy milyen a helyzet akivel együtt élek,hogy érzelmileg zsarol,ha elhagyom megöli magát.Ez a srác(30)akivel megismerkedtem ő szeretné ha vele élnék együtt békességben.Ha nála vagyok a mostani barátomnál,akkor ő mindig a rendőrséget hívja ki,hogy nem enged haza.Tegnap öcsém is átjött hozzánk aki 10 éves,én csak írtam a srácnak aki mindig aggódik értem,hogy öcsémmel vagyok Nála,Ő így hívta a rendőröket amit nagyon nem akartam,mert a kisöcsém is ott volt.Ez a srác azt mondta,hogy elrabolt minket ami nem fedi a valóságot,mert önszántunkból mentünk át.

Ki jött a rendőrség a barátom nem nyitott ajtót lekapcsolta a villanyokat,és nem engedett megszólalni minket,a barátomat hívta a rendőrség és azt hazudta,hogy nincs otthon,erre kb 3 perc múlva betörték az ajtót őt kirángatták és bilincsbe be vitték nagyon rossz volt látni minket is bevittek ki hallgatni öcsém lent ült vagy 7 órát.Sajnos nem mondhattam mást csak az igazat,hogy néha fogva tart,és fenyeget engem.Nagyon félek ,hogy ezután mi lesz.Azt tudom,hogy bíróságra megy az ügy,És ha Hamis tanúzás miatt fognak engem vádolni? Mert tegnap nem tartott minket fogva,csak megkért,hogy ne mennyünk el.

Kérlek szépen titeket normális válaszokat írjatok köszönöm



2014. aug. 12. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ciganyok vagytok?
2014. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"de nem mindig enged el dolgozni." - itt leakadtam... hagyd a francba, akassza fel magát, ha neki úgy jó, meg is érdemli ennyi ésszel... ahhh.. te meg kezdj új életet!!!
2014. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott tönkreteszi az egész életedet :(
2014. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg cigányok vagytok?

Amúgy a felét nem értem annak amit leírtál, hogy mikr éppen melyik srácról van szó? Veled van a hiba ha csak retardáltakkal tudsz összeismerkedni.

2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a masodik velemenyet.. hagyni kell az ilyet a francba, akassza csak fel magat, szebb lesz nelkule a vilag.

Mondjuk te is megerdemled a sorsod, ha igy hagyod magad manipulalni es terrorizalni.

2014. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Huu ostoba! Jelen esetben te! Meg az egész bagázs akikkel körül vagy véve.

De ha tényleg cigányok vagytok ott ez tök természetes. nyugi

2014. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem..cigány vagy nem cigány nem mindegy??

Kérdező, az ő élete, ő dönt, ne hagyd magad zsarolni, nem veheted a dolgaid a nyakadba.

Találtál egy rendes embert, vele kell lenned, ha te is őt akarod, ilyen egyszerű.

A bíróság figyelembe vesz mindent, de ne hazudj semmit senkiért!

2014. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!