Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy macit készítek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy macit készítek barátnőmnek, szerintetek képnek berakjam őt már mint hogy ő legyen a maci pólóján?

Figyelt kérdés

Ilyen a maci: [link]


Nem az a póló van rajta ami ott van, ez csak illusztráció.


2015. ápr. 20. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Vagy ha képet szeretnél mindenképpen, akkor közös fotót válassz. Esetleg "Szeretlek"-es felirattal nem lenne jobb?
2015. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a barátom képét szívesebben nézném a macin, mint a sajátomét, de például annak nagyon örülnék, ha olyan fotó lenne rajta, amin ketten vagyunk.

Tényleg te készíted a macit?

2015. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs közös fotónk sajna :C
2015. ápr. 20. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem inkabb rolad kene egy ke. Ezzel szimbolizalnad hogy ha nem vagy ott vele

vagy egy szeretlek vagy valami kozos dolog pl becenev, idezet se lenne rossz

2015. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy közös fotót,az jobban passzolna mint te vagy ő.Vagy ezt I♡YOU
2015. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A maci hátuljára egy szívbe oda lesz írva, hogy szeretlek. Szerintetek alá jobb oldalra oda írjam a monogramom ?
2015. ápr. 20. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A saját fotóddal jobb lenne.
2015. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!