Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szakítanátok a barátnőtökkel ha így viselkedne?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny vagyok és sok törődésre van szükségem, sok mindenen mentem keresztül az utóbbi időben, és nagyon elegem van már de ez hosszú. Depressziós vagyok, a barátom az egyetlen értelme az életemnek, és ezt neki is sokszor elmondom. Mindig azt mondja hogy nincs semmi baj és minden rendben lesz, de félek előbb utóbb nagyon meg fogja unni hogy ilyen vagyok, gyakran elsírom magam, néha meg tök kis dologtól ideges leszek és akkor ordítok mindenkivel. Egyszerűen nem tudom vissza fogni magam. kb. orvosi eset vagyok, de azért ez nem mindig van így, ez csak néha tör rám, de akkor napokig nagyon rosszul vagyok.

Ti ki tartanátok a barátnőtök mellett ha egy nehéz időszakon menne keresztül és így viselkedne, vagy hamar szakítás lenne belőle?

20/L


2015. ápr. 20. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nálam diagnosztizálva van a depresszió és a szorongásos zavar, és régebben evészavarom is volt és vagdostam is magam. a barátom kitartott mellettem, és amióta jobban vagyok, sokkal jobb a kapcsolatunk is. próbálj meg rendbe jönni, neki is jobb lenne ha jól lennél. kérj segítséget, orvostól. komolyan, segít sokat. 19l
2015. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!