Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzel pasit?

Figyelt kérdés

Igazából 16 éves vagyok, nem volt még pasim, nem csókoloztam. még, szűz vagyok, tudom hogy semmiről nem vagyok lemaradva, DE

Rosszul esik amikor körülöttem egyre több ember kerül párkapcsolatba, és még a húgomnak is írnak szerelmes üzeneteket, a egyik rokonunk is most jön össze valakivel 13 éves...

Egyre jobbann, vagyis nagyon vágyom arra hogy valaki megcsókoljon, valakivel együtt kelljek, ez lehet hogy ciki, de szeretnék valakivel szexelni, és nem azért hogy ne legyek szűz, hanem mert vágyom rá, szeretném nagyon!!


Hogyan tudnék magamnak pasit szerezni, nagyon de nagyon szeretnék!!!



2015. ápr. 20. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, menj el szórakozni, öltözködj jól, járj kondizni/jógázni, vagy sportolni, hogy minél jobban nézz ki. Legyél magabiztos, céltudatos, és nyitott az ismerkedésre.


Egy tipp: Ne veszítsd el azzal, aki először szembe jön az utcán, mert nagyon meg fogod bánni.

Olyannal csináld, akit tényleg szeretsz, és már régóta ismersz.


Ja, és itt ne nagyon válaszolj egy kangörcsös kisgyerek levelére sem.

2015. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keress egy fiút, aki tetszik, aztán tedd a fejed.
2015. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!