Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, volt már hogy elhagytatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már hogy elhagytatok egy pasit és később megbántátok?

Figyelt kérdés

Miért hagytátok el és miért bántátok meg?

Vissza tudtátok csinálni?

Utólag mit csinálnátok másképp?


2015. ápr. 11. 17:13
 1/3 anonim válasza:
hú én nagyon sokszor megbántam akárhányszor jártam valakivel mindig az volt h sóvárogtam utána xdd de ez igazság szerint csak azért van szerinem mert megszoktad h ott van h megöleled h megcsókolod....és egy idő után ez elmúlt mert beláttam h nem véletlen akartam vele szakítani valami nem volt jó nem azt éreztem amit kellett volna.... de pl általános 7 be volt az első barátom és egyszer megírtam neki h megbántam de ennyi volt nem jöttünk össze soha de azóta is van h kavarunk egymással xdd
2015. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valakit elhagytam jó okkal tettem, más az hogy fáj és hiányzik mert szereted de tudod, hogy nem működik. Az élet eddig engem igazolt, nem bántam meg.
2015. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elején mindig bántam, mert megvolt az az érzés, hogy mi lett volna ha mégis vele maradok, ha változtatok, és hibáztattam is magam, de utólag kiderült, hogy jól döntöttem. Szóval az elején túl kell tenni magad, aztán már nincs mit bánni.
2015. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!