Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néha egy kis hiszti belefér?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy hisztis p*csa, aki mindig mindenér örjöng. Általában tartom magam, pedig gyakran érzem magam nagyon rosszul. Ha itthon vagyok egyedül, néha egész délután csak sírok, nem csinálok semmit, nincsenek barátaim, de a barátom felé próbálok normálisan viselkedni, sokat hülyülünk, vagy romantikázunk, szex terén is rendbe van minden, de néha már nem bírom, és csak bőgök, meg se tudom magyarázni hogy miért, vagy csak tök ideges vagyok, és hozzám se lehet szólni, de ha a barátom meg se próbálja az meg rosszul esik és még hisztisebb leszek. Néha fordul csak elő ez, és nagyon szégyenlem magam miatta, de sokszor már egyszerűen nem tudom visszafogni magam. Szerintetek ez még belefér vagy már ez is sok? Egy éve vagyunk együtt.

20/L


2015. ápr. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, ezen nincs semmi kivetni való. :)
2015. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt tőle kérdezd meg. Mindenesetre próbálj változtatni ezen, ha tudsz. Nem szedsz valamilyen hormonális gyógyszert/nincs hormonproblémád?

Lehet azért nem szól hozzád ilyenkor, mert nem tudja, hogy mit tegyen. Próbálj meg vele beszélni, hogy ő ilyenkor mit gondol, egyáltalán észre veszi-e. Ha minden oké köztetek ezt leszámítva, akkor ne keríts nagy ügyet neki, de ha a kapcsolatban máshol is van probléma, akkor próbáljátok megoldani.

2015. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az embernek néha rossz kedve van és egy kicsit kibukik az belefér. Az hogy nincsenek barátaid és ha egyedül vagy csak aztlátod opciónak, hogy ülsz a szobában és bőgsz az nem normális.

Próbálj meg kimozdulni és barátkozni vagy keress fel egy pszichológust. Magad miatt.

2015. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!