Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam vagy próbáljuk megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Hagyjam vagy próbáljuk megbeszélni?

Figyelt kérdés

Kicsit összevesztem a barátnőmmel. Pontosabban ő akadt ki rám. Röviden a sztori:

Egyik délután úgy volt, hogy találkozunk, visszajön egy busszal. Később mondta, hogy mennek a nagyapjukhoz az egész család. Visszafele útba esik a házunk, de nem rakatta ki magát.. pedig negyed 7kor itt voltak és a busz hozzájuk 7:15kor megy.. Szóval lett volna egy óránk, de ő inkább hazament. Gondoltam nem akar látni? Amúgy ma délelőtt összevesztem vele vmiért, de ebbe most ne menjünk bele. Meg alapból is úgy volt, hogy visszajön egy busszal, csak ugye ez ''közbejött''. A lényeg, hogy megkérdeztem tőle, hogy miért nem szált itt ki, erre ilyen választ kaptam: [link]

És slussz. Én megmondtam neki, hogy nem vagyok tökéletes, ha akar akkor keressen mást stb.. mert ez már vicc, hogy minden bajára van. Aztán én is elköszöntem tőle. Nos így állunk. Az utolsó üzenetemet látta fb-on. Szóval a kérdés:ne írjak neki, vagy írjak és beszéljük meg.



2015. ápr. 13. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy ez is az én ötletem volt, hogy visszafele kiszáljon nálunk.. Ő még csak fel se ajánlotta.
2015. ápr. 13. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj öcsi, ebbe te vagy a ludas... Kérj elnézést.
2015. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Interferencia ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy csak egyikőtök, vagy mindkettőtök egy hisztis kisgyerek.
2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy ma délelőtt összevesztem vele vmiért, de ebbe most ne menjünk bele"

Szerintem itt van a kutya elásva, nem véletlenül nem mentél te bele ebbe...

2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó. Én is hibás vagyok. De eddig állandóan én kerestem, ha összevesztünk.. Most pl ő csapta ki a hisztit, meg küldött el. De úgy volt, hogy ma vissza jön a busszal. Szóval ezért nem értem ezt az egészet. Elvileg találkoztunk volna.
2015. ápr. 13. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Provald meg vele megbeszelni kerj bocsanatot de mond h o is hibas
2015. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!