Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek annak mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek annak mennyi az esélye, hogy nem nekem szól ez az uzenet?

Figyelt kérdés
Szóval facebook kep es egy olyan csaj irta akivel eddig 3 szorbrandizt de még nem vagyunk együtt...a kepalairas: ha a szemedbe nezek a jovomet latom :)) lehet hogy egy masik sracnak szol? Pedig szerintem bejovok neki

2015. ápr. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miasz.r ez a szobarandi, de lehet csak általánosan írta ki az éterbe.
2015. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez úgymond egy univerzális idézet, bárki magára veheti.
2015. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat látsz a dolgokba
2015. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nekiállt telefosni a Facebookot, Mark Zuckerberg lájkolja ezt.
2015. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Randizz vele negyedszerre is , de most ne legyél mulya fa.. , és lépj az ügy érdekébe, hogy neked szóljon a következő biztosan.


Ui: Ha nem vagy megjelölve rajta , nem biztos, hogy neked szól.

2015. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!