Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hiszi azt és miért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hiszi azt és miért, hogy az ő ex-e nem fog nála jobbat találni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
senki nem hiszi, legfeljebb a fejedhez vágja szakításkor
2015. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
What?
2015. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én, bepasizott, csaj ismerőstől kértem a pasiról véleményt :D

azt mondta fényévekkel jobb vagyok :D

Szerintem csak magányos volt exem és belemenekült a kapcsolatba.

Jóban vagyok vele, de ahogy tálalta a dolgot mikor rákérdeztem nem vettem ki a szavaiból a húde oda meg visszavagyok érte

2015. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah oké én vagyok a hülye. Nem hiszek semmit, mindannyian emberek vagyunk, senkise értékesebb, vagy értéktelenebb nálam. Velem nem jött össze az életre tartó kapcsolat, remélem sikerül megtalálnia azt akivel majd életre szóló lesz.
2015. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SweetLady ***** válasza:

Hát :D amióta nincs velem...eléggé elfajult állattá vált...páva lett...

az is csak 15 éveseket tud ki fogni :'D én ezt tartom szégyennek :D

2015. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Interferencia ***** válasza:
Én egy bizonyos exről, mégpedig azért, mert egyrészt elég visszahúzódó, másrészt a tömegízlésnek nem nagyon felel meg a külseje (nekem nagyon bejött), harmadrészt csomó fura belső tulajdonsága van, amelyek közül némelyik nekem még szimpatikus is volt, de sokan a falra másznának tőle (a többi fura belső tulajdonság engem is zavart).
2015. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én. Nem volt eddig sok kapcsolatom (4), de mind Komoly volt. Most is van egy kapcsolatom, ami több mint másfél éve tart. Ezelőtt mindig egy apróságon buktak a kapcsolataim, nem feltétlen az én hibámból. Azóta is, konkrétan az összes exem visszasír, még azok is, akikkel csak randiztam, és végül semmi komoly nem lett. Elég jó nőnek tartom magam. Nem vagyok beképzelt, de nagyon tudom szeretni azt, akivel együtt vagyok, talpraesett vagyok, szerintem intelligens is, házias, és a "férfimunkákhoz" is értek. És még szép is vagyok :D vannak persze nekem is rossz tulajdonságaim, de ne nyomnak annyit, hogy emiatt bármi is változzon. Mindig hűséges vagyok, a párom mellett nem tudok uúgy nézni egy férfira sem, mint pasi. Csak "sajnos" erre az exeim mindig a szakítás után pár héttel jöttek rá. Onnan már pedig nálam nincs visszaút. 21/l
2015. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ilyen nőt keresek ;)
2015. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk,aki full öntelt. Vagy aki mondjuk iszonyat dühös szakìtáskor és ezt vágja oda a másiknak.
2015. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi mondjuk újra osszejottunk, de két honapra szakítottunk, és akkor csak egy taknyos kislányt tudott kifogni, tehát buta volt mint a s.eggem, meg még mellé ri.banc is, 15 éves korára megkurtak vagy hárman . A másik jany akivel osszejott, ilyeneket mondott magáról a barátomnak,hogy ő egy buliban öt pasival smarol de ez nem ri.ancos, mert hát nem feküdt le velük(mellesleg 16 évesen :D).

Én normálisnak tartom magam, persze nem én vagyok a legszebb, legokosabb de szerintem egy kapcsolatban nagyon korrekt vagyok, emellett vicces, jofej, nagyon empatikus is, persze néha iszonyatosan hisztis, de a fiú barátaim (akik a barátomnak is a legjobb barátai) azt mondják, ők is ilyen barátnot szeretnének :) külsőre egyébként elég megoszto vagyok, színes haj, ritka piercing, sok-sok tetoválás, dehat ez ízlés kérdése :)

Egyébként biztos vagyok benne,hogy a barátom talalhatna jobbat, de biztos csak hosszu-hosszu keresgélés után:-D

2015. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!