Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a fiút? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a fiút? Úgy érzem soha nem fogok nála jobbat találni.

Figyelt kérdés
Sajnos ma már nem is beszélünk (nem vesztünk össze, egyszerűen eltávolodtunk egymástól) próbálkoztam, de már nem olyan mint régen. Annak idején nagyon oda volt értem és ez hiányzik nekem. :( Úgy visszafordítanám az időt és másképp csinálnám. 17/L
2011. ápr. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent el lehet felejteni idõvel, még ha fàjdalmas is.
2011. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

vagy megpróbálod mindenáron felveni vele a kapcsolatot, megmondod neki hogy szereted és valószínűleg összejöttök

vagy már most elkezded elfelejteni és akkor hamarabb sikerül véglegesen elfelejteni


persze fenn áll az is, hogy megtalálod, de nem jön össze, de ne a passzivizmus vezessen

2011. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki, de szerintem tudja, hogy szeretem őt. Nem tudom már mi volt a téma, de tett egy olyan megjegyzést, hogyha pár év múlva is szeretem...

Felejtés..hát volt, hogy pár hónapig nem gondoltam rá, de amint valami ráemlékeztető dolog eszembe jutatta, újra rajta kezdtem el filózni. :/

2011. ápr. 23. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem feküdtetek le, akkor jópár hónap, vagy kb egy év után ha nem találkozol, beszélsz vele, teljesen el fog múlni az egész, megismersz mást, mást szeretsz meg

ha lefeküdtetek akkor soha nem fogod igazán elfelejteni, és évek múltán is gyötrődhetsz rajta, mert valami akár tudatalatt is kötni fog

2011. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha igazan szeretted sosem fogod elfelejteni teljesen... de idovel enyhulni fog a hianyerzete.

Regebben nekem is volt egy fiu akiert odaig voltam, szerettem mindenek felett., mindent megtettem volna azert h velem maradjon..kb hasonlo keppen erezhettem mint te. de o szepen ki*bas*zott velem...fogta magat es egyik este irt egy smst h elkoltozik 800kmre tolem...es ennyi.. ez volt 2 evvel ez elott... azota nem is lattam... parszor beszeltem vele neten..... megsem sikerult elfelejtenem, meg most is erzek iranta valamit... bar azota osszejottem egy fiuval akivel 1 eve egyutt vagyok, szeretem meg minden... de a masik iranti erzelmeim nem multak el...es szerintem nem fognak sose 17/L

2011. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!