Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez lehet a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lehet a párkapcsolataimmal a baj, hogy túl jó vagyok az ágyban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatnak mondanám magam, összesen 11 férfi volt az ágyamban 10 év alatt, mióta elvesztettem a szüzességem. Sajnos hsszú távon senki nem maradt mellettem.


Mindig az van, hogy ha lefekszek velük, akkor el vannak ájulva, hogy én voltam az eddigi legjobbjuk. Eleinte nem hittem el, de amikor mindenkitől ezt a visszajelzést kaptam, onnantól már elhittem.


Ahogy megtörténik az első pár együttlét, függők lesznek. Halálosan komolyan mondom. És csak a szex miatti hormonok tartják mellettem őket. Mármindt amúgy nem figyelmesek, nem törtődnek velem eleget, és amikor ezt sérelmezem, akkor általában szakítanak, de mmivel annyira kiemelkedően jó velem a szex, barátság extrákkal ajánlatokat mindig megkapom a végén tőlük.


Tényleg ennyire baj, hogy jó vagyok. Tényleg ennyire átmossa a szex az agyukat? Vagy csak olyanokkal találkozok akiknek csak arra kellek,és nem türődnek velem?


Húznom kellene az első szex időpontját, hogy engem ismerjenek meg, és nem legyenek függők? Pedig egy hónapnál korábban nem feküdtem le senkivel.


2015. ápr. 21. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pont annyira tartanak, mint te saját magadat...
2015. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
HAHAHA de naiv vagy...:D ugye nem kamu?
2015. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gyanakodnék, hogy tudat alatt valamiért olyan pasikhoz vonzódsz, akik "nem figyelmesek, nem törődnek veled eleget", nem társat keresnek, hanem inkább csak szexpartnert.


11 ilyen pasi 10 év alatt kicsit többnek tűnik, mint puszta véletlen, vagy pech sorozat.


Azon nem gondolkoztál esetleg, hogy benned nem lehet-e valami tudatalatti félelem egy tartós kapcsolattal, hosszabb távú, akár végleges elköteleződéssel kapcsolatban, és úgy véded ki ennek a lehetőséget, hogy - nyilván nem tudatosan - olyan pasikhoz vonzódsz, akikkel nem áll fenn ennek a veszélye?

2015. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Ennyi pasi után ne is csodálkozz, ha kellesz valakinek is hosszú távra. Szó szerint kikúrták belőled az összes értéke. Mostmár csak egy dugható nő vagy.
2015. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz*
2015. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ne ma szexnél van a bibi, hanem veled. Először is mindig ugyanazt a típust szúrod ki magadnak és nem tanulsz belőle, másrészt külső megfog, belső megtart.

Csak van valami bibi, ha rendszeresen elhagynak és nem az ágyban keresendő az!

Első körben alapos önvizsgálat, hogy miért ugyanazokat szúrod ki magadnak, és mi volt az eddigiekben az a közös vonás amire szakításkor hivatkoznak, mit hiányoltak. Ebből a két adatból már tudsz előre mozdulni. Eléggé esélyesnek látom amúgy, hogy rossz típusra buksz. (elég gyakori hiba)


A szex minőségének nincsen jelentősége ebben, és annak sem, hogy 1 óra, 1 hónap, X hónap után fekszel e le velük. Semmi baj az 1 órával sem, csak jobban nézd meg kivel. (más típusú srácot is nézz meg) És ha úgy látod, hogy van közös pont mit hiányolnak belőled annak a megoldásán is dolgozz.

2015. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

4. Nem ez volt a kérdés, ne írj hülyeségeket...

Senkire nincs ráírva, hány emberrel szexelt, és ha van egy kis esze, ezt nem köti másik orrára, mert egyedül az ő dolga....

2015. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 +1

(no comment)

2015. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

rendkívül ostoba és naiv vagy. Egyszerűen nem veszed észre, hogy csak a szexre tartanak téged.


Lehet akármilyen professzionális lepedőakrobata egy lány, ha valaki szereti akkor nem csak kújja (ahogy Molnár Krisztián mondaná).


Az már nem is meglepő, hogy 11 ilyen pasiba futottál bele 10 év alatt. Szerintem számodra pont azok a férfiak vonzóak akiken látod, hogy nem törődnének veled.

2015. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy jó vagy az ágyban, hanem hogy mást nem nagyon tudsz nyújtani...
2015. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!