Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pár tényleg feltétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár tényleg feltétlenül megunja egymást egy idő után, még az ágyban is?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel két ember kezdetektől ugyanazzal a másik neművel van összezárva, nem érintkeznek mással, akkor is megunnák egymást szexuálisan szerintetek? Nem csak a "bőség zavara" miatt van, hogy sokaknál előfordul a megunás?
2015. ápr. 15. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2015. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A másik veszélyes tényező a kíváncsiság, kalandvágy, mindenki egy picit ki akarja próbálni mással is, aztán lehet visszatérnének eredeti párjukhoz, de utána már nincs meg az a bizalom.
2015. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.En sose unnam meg a baratnomet!
2015. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A megunás nem azért következik be, mert ugyanaz az ember van mellette, hanem mert rutinná alakul az együttlét. Ha teszem azt minden kedd-csütörtök-vasárnap be van építve a napi programba, ugyanakkor, ugyanúgy, akkor olyan lesz, mint a fogmosás. Kell és jó is, de nem halsz bele, ha egyszer kimarad.

Nem a személyeket, hanem a hogyanokat kell változatossá tenni. :)

2015. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy megunják egymást.
2015. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4# Ámen
2015. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki egy picit ki akarja próbálni mással is"


Na en ebben nem hiszek. Nyilvan van, aki igen, de szamomra 1000x tobbet er egy jo parkapcsolatban, szeretetben, biztonsagban csinalni, mint az, ha kalandozok, viragrol viragra szallok.

2015. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de én eddig mindenkit meguntam. Később talán lesz, akivel nem járok így, de ezt előre soha nem lehet tudni. Lehet, hogy valakit nem unok meg 5 évig, örülünk nagyon, összeházasodnk, atán 10 év után mégis ráunok, akkor meg szépen elválunk... Ezt elég nehéz előre kitalálni, hogy meddig tudunk jól együttműködni.


Egyébként én akkor is untam meg pasimat 3 év után, mikor együtt sem éltünk, és együttalvás is ritka volt viszonylag. Valószínűleg, ha együtt éltünk volna, akkor ez a 3 év 1-re redukálódik.

2015. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!