Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Némelyik srác miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik srác miért nem értékeli ha ő lehetne az első?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlenül jó egy szűzlánnyal hálni.
2015. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
"Mindent megteszek hogy én legyek az első, hisz a fődíj egy csíkos napernyő..."
2015. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert jobb utolsónak lenni
2015. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Attól hogy első vagy lehetsz még neki az utolsó is. Én személy szerint nagyon örülnék egy ilyen lánynak. Tiszta szívből tudnak szeretni és jó dolog elsőnek lenni.:)
2015. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon is tudnám értékelni, de csak szexuálisan izgat a dolog.Nem hagyhatom ki az életemben azt hogy egy szűz lányt felavassak.
2015. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert semmi extra nincs benne. Miért kéne értékelnie Azért mert Első? Az emberért jobb szexelni, mint a szüzességért.
2015. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne értékelni, hogy megvárat a csaj ráadásul még béna is? A csajok sem értékelik hogy ők lehetnek az elsők, éppen ellenkezőleg. A szüzesség nem valami kincs csak egy állapot.
2015. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan azért, amiért sok nő ódzkodik a szűz pasiktól:


Neki egy tapasztalt kell, akit "nem kell tanítgatni", akitől azonnal, ott helyben megkapja amire vágyik. Vágyálmaiban persze. A helyzet ugyanis, hogy egy tapasztalt személy sem feltétlenül jobb. Ha pl szexuálisan kulturálatlan és csak vakon döfköd, akkor hiába volt már 30 nője korábban, ugyan úgy béna lesz. Ez a lányokra/nőkre is ugyan úgy igaz persze.


Szóval a lényeg: van egy rakás önzés ezekben a személyekben, mert csak a saját kielégülésük fontos nekik ott, azonnal, gyorsan.


Lányok esetében pedig ott az a plusz, hogy egy szűz lányra talán többet kell várni, fél az elsőtől esetleg, illetve ragaszkodóbb is lesz a lány, valószínűleg.


Ezt mondom úgy, hogy én ugyan ettől szenvedek, csak a másik oldalról. A nők vizsgáztatnak, hogy voltam-e már kapcsolatban, szexeltem-e már... ami elég kiábrándító.

2015. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért kedves kérdező,mert egy mocskos világban élünk,ahol senki nem szeret senkit és az összes h ül yegyerek puha pihés pöc sü faszk alap csak dugn i akar minden csajjal(ne adj Isten pasival)aki szembe jön velük,üdv 2015-ben.
2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!