Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha én tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha én tettem meg az első lépést a srác felé?

Figyelt kérdés
A barátommal úgy jöttünk össze, hogy én tettem meg az első lépést irányába. A barátnőim szerint ez nagyon ciki, gáz, hogy én ˝ rámásztam ˝ egy srácra, aki alapból lehet, hogy észre sem vett volna. Tiszta rosszul esik ez, úgy néznek rám, mintha én akaszkodtam volna rá, pedig nem vagyok se dagadt, se ronda.

2014. jún. 7. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Irigykednek mert ők még ezt se merik.
2014. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem

pláne ,ha félénk

2014. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. :)
2014. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nem a pasinak muszáj kezdeményeznie, ha te akarod őt.
2014. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis,egyáltalán nem gáz,sőt én például hasonlónak srácként nagyon örülnék. :) Irigykednek hogy összejött neked,ennyi.
2014. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz csak szokatlan.


25/F

2014. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja, irigykednek, mert ők fosnak kezdeményezni meg gondolom valami baromi jó pasi lehet, ha kezdeményeztél és ezért is irigyek rád a kis butuskák
2014. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerek pár embert aki így jött össze sztm nem gáz ... de én biztos h nem jönnék így össze senkivel mert nekem az a fontos h tudjam h igazán szeret és ha ő kezdeményez akk biztos h az nem véletlen van
2014. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!