Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves srác vagyok és elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy összetört srác kérdése:

21 éves srác vagyok és elhagyot az első barátnőm mit tegyek? Semmi életkedvem

Figyelt kérdés
En egy 21 éves srác vagyok. Nagyon szegény családba születtem és már az általános iskolába is sokan piszkáltak emiat hogy nem járok márkás ruhákba ezáltal lányok nemigen áltak velem szóba mivel mindenki a gazdag gyerekeket részesitette elönyben. Középiskolában ugyenez volt most 21 éves koromban jött össze az első barátnőm, de mivel ez volt nekem az első elég tapasztalatlan voltam de őt ez nem zavarta azt mondta szerinte cuki meg minden végül másfél hét után szakított velem mivel túl féltékeny vagyok mert amikor nála aludtam nonstop a telefonján a facebook. -on csüngöt más más fiúkkal beszélgetve. Azt hittem jól megvagyunk mivel már dolgozom van pénzem igaz így is szegénynek mondanám magam de midnent megadtam neki a másfél hét alatt elvitem moziba strandolni ajándékokat vettem neki szerintem.Mikor nálla aludtam bugyira vetkőzöt hagyta hogy fogdossam meg ilyenek megkérdeztem tőle ő most szeretné csinálni de mivel ő is szűz volt azt modnta még várna vele stb így biztos nem az lehetet a baja hogy nem Ba. Am meg. Fojton áradozott hogy egy ilyen rendes sráccal még nem találkozott mint én. Nem is vagyok csúnya . Erre elhagyot egy olyan gyerek miatt akit 2 éve ismer a skype. -ról de élőben még sose találkoztak. Én nagyon beleszerettem mit csináljak? Az életem most nagyon kilátástalannak tűnik. Életem során nagyon sok lány már elutasított és 1000X is összetörték a szívem így nagyon tudtam örülni hogy igent mondot nekem de most még mélyebben érzem magam mint eddig bármikor tényleg velem lenne a hiba?

2014. júl. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézus, pszichológus azért nem vagyok de ez már durván kezdődik, meghagyom a kemény magnak
2014. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom reménytelen vagyok,de mivel sose jött még össze egy lányal se rendesen nem sok önbizalmam van végre kezdem megnyílni elötte erre szakít velem :(
2014. júl. 15. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Te szegény, ha itt lennél meghívnálak egy rundra. Lépj tovább, mást nem tudok mondani, ha statikus maradsz azzal csak magadnak ártasz.
2014. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de a munkám is olyan jelenleg hogy este6.-tól reggel 6.-ig minden nap és csak 1 szombatom van szabad és nagyon fárasztó is épp ezért ismerkedni sincs sok lehetőségem minden téren el vagyok átkozva
2014. júl. 15. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ej haver! Hagyd ezt a csajt, majd lesz másik. Te csak ismerkedj minnél több lánnyal és meglátod, hogy van épeszű is. Ha van melóhelyed, akkor nincs baj. Ha majd vissza akar jönni, legyen eszed és elküldöd vissza skype ra...
2014. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszolóknak köszönöm tegnap megpróbáltam felszedni egy lányt odamentem hozzá ült egy padon megkérdeztem vár valakit? mondta nem ez esetben lenne kedved meginni valamit? Bocsi de nem hát ez most így sikerült picit már jobban érzem magam beszéltem egy pár lány ismerősömmel mind azt mondta nem érdemel meg engem igazuk van így kell felfogni, csak akkoris nehéz mert én nagyon szerettem.
2014. júl. 17. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!