Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak vele? (Bocs ha hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval. Suliba járok és van egy barátom. Már több mint egy éve járunk. De nem tudom h mit csináljak vele. Lassan kezd az agya rá menni. Néha úgy érzem h elég érettnek tűnik egy kapcsolathoz ( erre nem akarok olyan megjegyzéseket kapni h minek ennyi idősen kapcsolat), máskor meg olyan mintha egy óvodással kéne beszélnem. 1.: folyton moziba akar menni. Mi a jó abban? Csak odamegyünk, megnézünk egy filmet és hazamegyünk. Ha a film közben mondok neki valamit akkor lepisszeg(!!!) merthogy ő nézni akarja a filmet. Igen, szerintem is nagyon tartalmas randi. Ha pedig mondom neki hogy hagyjon már békén ezzel a mozizással akkor meg kitalálja h menjünk eleven parkba. Igen, ez akkor mind szép és jó lenne ha mondjuk 6 évesek lennénk!!!! Aztán abarátnőm felvetette a szerinte tuti randi ötletet. Házimozi. Jó. A barátom kitalálta h legyen náluk. Aztán hozzátette h mondjuk én biztosan nem akarnék elmenni hozzájuk merthogy félek a szüleitől. Csak azt nem tudom h honnan szedte ezt a baromságot. Szerintem agyára ment a sok film vagy nem tudom. Egyébként nagyon kedvelem a szüleit, jó emberek. Mondjuk annyiban igaza van h nem akarok hozzájuk menni. Azért mert van egy ilyen ötös csapatuk. Ő egy fiú és három lány. Az egyik lány az LBm, az ő barátja a másik fiú. A második lány a barátom volt barátnője... A harmadik pedig az a lány akivel kicsi kora óta együtt barátkoznak meg minden. Az osztályból mindenki azt mondta nekik h együtt kéne lenniük. Khm. Mivel az utóbbi lány kiszállt a csapatból, mert másik suliba ment, engem akartak bevenni ötödiknek. De én nem akartam mert ha engem alapból nem raktak bele akkor most nem akarom h csak azért mert lett egy üres hely, bér aljának, mint tartalékot. Mindegy, a lényeg h ezek az ötös bulik általában a barátomnál szokott lenni. És hallottam egyet s mást h miket csináltak.... Ezzel a tudattal nem szívesen mennék át hozzá.

2. Beszélgetünk beszélgetünk, aztán a végen közli, hogy mittomén pl egy pattanás van a homlokomon. Pf mintha nem tudnám. És ezt most miért kell nekem megegyeznie? Én sem jegyzék meg neki mindent a kinézetével kapcsolatban. Ráadásul ezt majdnem napi rendszerességgel csinálja.

3.: Dumálok valakivel, épp a mondat közebén tartok aztán elhúz onnan mert hogy most legyünk együtt. Igen, pont akkor amikor a barátnőmmel beszélgetek. 4.: RÁM van megsértődve, ha nem adom oda a füzetet h lemásolja a leckét. Vagy talán csak meg kéne írnia. 5. Valamiért azt akarja erőltetni h ülnek az ölébe, annak ellenére h én nem akarok. Mert persze az nem számít h én mit akarok.

Tisztelettel kérdem, mit szóltok ehhez? Mi ez?!



2015. ápr. 21. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért
2015. ápr. 21. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a csúnya szókért. Mi a szar van emberek? :D Mióta ilyen a srác? Amióta ismered vagy történt valami olyasmi ami nem volt szokásos a mindennapjaidban? :) 14/L
2015. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy lehet hogy a szakítás mellett fogok dönteni
2015. ápr. 23. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban járnál...://
2015. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát Mara, drága uncsitesóm én is azt mondom szakíts vele!Bár mondjuk már eldöntötted és fogtok is de nem baj... :D
2015. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!