Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mivel legyen jobb? Nem bírom! FONTOS!

Figyelt kérdés

2 évet jártam a barátommal, 2 hónapja vagyunk külön. Már nem az első szakításunk, akkor max. 1 hónapot voltunk külön, de sose bírta nélkülem. Tudom, felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Nagyon zavarta az hogy féltékenykedek (pedig volt rá okom), mindig mindenért engem hibáztatott, holott ő is hibázott a kapcsolatunk alatt nem egyszer. De azt hiszi hogy mivel ő férfi, ezért bármit megtehet. Most én vagyok a r*banc, mert alakul(t) a dolog egy fiúval.Tudom hogy szeret még, de most élvezi a szingli létet. Kígyót-békát kiabálunk egymásra, ezért semmi pénzért nem békülne, de én nem bírom így, napi szinte vele álmodok, azt mondta nem akar engem elfelejteni, és ha nem leszek ilyen bizalmatlan, akkor majd lehet szó újra kezdésről, vagyis ha változok. De szerintem ha valaki szereti a másikat, akkor a hibáival együtt szereti, és aki szerelmes, alap dolog hogy féltékeny. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy megint együtt legyünk, sajnos az hogy beszélek vele, nem vezetett eredményre. Reggel ő az első gondolatom, elalvás előtt az utolsó, szinte egész nap rá gondolok, mindenről eszembe jut. Mit tegyek? Ha elfoglalom magam, akkor is csak rá tudok gondolni. :(


19L


2013. szept. 30. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés hogy hogyan felejtsd el? Vagy mi?
2013. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátod nem becsül meg téged, nem vagy te neki senki, csak egy ingyenprost. El kellene felejtened, mert ha leragadsz nála, akkor csak magaddal cseszel ki, amíg ő vígan csajozik. Próbáld magad elfoglalni, de ne egyedül, próbálj minél több időt tölteni a barátaiddal közösen. Nem mondom, hogy könnyű lesz elfelejteni, de most vagy a legrosszabb időszakban, ennél csak jobban fogod magad érezni :)
2013. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
türelem
2013. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!