Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint ez nem teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint ez nem teljesen normális. Mi van velem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 2éva vagyunk együtt barátommal. Ő nekem az első és egyetlen. Érettnek érzem magam arra, hogy akár közös gyermekünk legyen. Nem magamhoz láncolni szeretném, hanem egyszerűen vele akarok lenni minden pillanatban. Ő 18 és kinevetett hogy még utolsó éve van a suliból, nincs munkánk stb. amiket én is jól tudok. De akkor miért érzek ilyet, hogy jó lenne már független mindenkitől kettesben élnünk?
2015. ápr. 21. 21:15
 1/7 opened paradise ***** válasza:
97%
Szerelmes vagy,de neki van igaza. Ehhez azért több kell.
2015. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy gyerek a mai világban nagyon viszi a pénzt, munka nélkül, ne vállaljatok, főleg itthon ne.
2015. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem vakká tesz. Most imádjátok egymást, lehet, hogy fél év múlva meg kígyót-békát mondtok a másikra. Ez nem ilyen egyszerű, főleg nem a mai Magyarországon.
2015. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan után vágyakozol, aminek nincs sok realitása, 18 éves középiskolát végzett srác keresetéből a mai Magyarországon nem nagyon lehet közös jövőt, pláne gyereket tervezni. Két diplomás fiatal, már könnyebben megteheti ezt.
2015. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves fejjel úgy vagyok vele, hogyha megtörténik a baleset és a 72 órás sem segít már, akkor sem vállalom az abortuszt. De egyébként később persze. Csak mi most kezdünk függetlenedni, hamarosan az egyetemi évek alatt össze is költözünk a terveink szerint, de még mindig ott van a szülői támogatás. Majd ha teljesen a saját lábunkon állunk.
2015. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert kicsi vagy ehhez,,,,
2015. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Mert foggggalmad nincs, h ez mennyire nehéz a valósában. Érettnek érzed magad, de nem vagy az.
2015. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!