Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt eletetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt eletetek legrosszabb szakitasa?

Figyelt kérdés
Hogy sikerult feldolgozni?
2015. ápr. 22. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a srác oda állt elém, hogy vége és igazából van abrátnője csak kinn van külföldön a nyáron...és addig kellett neki valaki...eléggé rosszúl esett.

Aztán megoldottam...megkerestem a barátnőjét és megmutattam a beszélgetéseket és mindent. Azóta van egy jó barátnőm a srác meg jó szarul járt.

2015. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Sose volt még barátnőm. 29/F
2015. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Amikor már a harmadik pasival csalt meg erőszakkal kellett kidobnom. Nehéz volt mert a második legjobb nő volt akivel dolgom volt, sokáig nagyon rossz volt utána...
2015. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

A kettő közül nem tudom melyik volt rosszabb, de talán az utóbbi.

Az egyiket megláttam egy másik lánnyal randizni - előtte való nap még én voltam náluk (1,5 évig voltunk együtt).

A másik: elment külföldre, úgy, hogy folytatjuk (direkt nem egyszer kérdeztem erről), azon dolgoztam, hogy utána menjek, aztán két hónap után vége lett. Úgy, hogy nem biztos, hogy valaha újra látom. (Ez a rosszabb).

2015. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A megcsalást: két hét nyugtató.

A külföldit még nem sikerült.

4-es voltam.

2015. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hogy együtt élt évek után hazajött, és szakított...

És hogy felismertem, hogy nem vettem észre hogy tönkrementünk, amin javíthattam volna, de nem tettem...

2015. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az, amikor a lány egy idő után már se nem írt, se nem válaszolt a telefonhívásaimra, majd egyszer felvette, és közölte, h többet ne zaklassam, és nyilván oka van, h nem válaszolt. Iszonyatosan zavar ezek alapján, h miért, meg úgy összességében.

Ezen a mai napig sem tudtam túltenni magam.

2015. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorú barátnőm volt, nem feküdtem le vele, viszont ő ezt nem tolerálta, így lefeküdt mással. Egyértelműen szakítottam vele, mire ő elhíresztelte, hogy pedofil vagyok, kicsit tovább ment az ügy, mint ő szerette volna, de nem akarta bevallani, hogy hazudott, így eljutott szüleiig, ők feljelentettek és zárkában töltöttem két hetet, míg tisztázódott és bevallotta, hogy nem mondott igazat.
2015. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Amikor a 6eves evfordulonkon egy sms-ben szakitott velem.

Masfel ev telt el. Meg most sem a legjobb, de megtanultam elni :)

2015. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es, sztem te viszed a pálmát.
2015. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!