Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet megint olyan szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi1994 kérdése:

Lehet megint olyan szerelmes mint régen?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok a barátom 20 éves. 27 hónapja járunk és minden nap találkozunk. Sokat veszekedünk mostanába meg a barátom olyanokat mond nekem hogy az nagyon rosszul esik. És már egy pár napja kezdődött hogy nem annyira jó vele nem annyira szeretem. Annyira szeretem hogy ne szakítsunk meg mégis azért jó vele csak nem olyan mint régen. Mit csináljak szerintetek?

Bunkó válaszadók kerüljenek..

Előre is köszönöm..


2010. febr. 21. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd elmenni, ez valószínűleg ennyi volt.
2010. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találj ki valami izgalmasat, vagy lepd meg őt valamivel :) Sztem még biztos van esély:) Mi is minden nap találkozunk, már egy éve együtt vagyunk, nekünk is volt ilyen időszak de ez elmúlik :) Vesd be magad a hálószobában :D
2010. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Multkor "játszottunk" tanárur diáklányosat!! Az nagyon jó volt...
2010. febr. 21. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor se hagyd el,várj egy kicsit,majd meglátod,hogy el fog múlni ez az időszak:)
2010. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem....
2010. febr. 21. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg minden rendbe jön :)
2010. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!