Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú vagyok a bártnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok a bártnőm 16 éves töbször volt már olyan ho elbizonytalanodott hogy szerelmes e még belém. Eddig meg tudtuk beszélni de nem olyan mint régen mit tudnék tenni hogy változzon a dolog? Köszönöm aki ír

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazából nem lehet erőltetni. Ha esetleg sok időt töltötök együtt, akkor most kicsit vegyétek lazábbra, legyetek többet a barátaitokkal, ne mindig egymással. Szerintem ez csak így oldódik meg. Esetleg azért lehet ez, mert szabadságra vágyik. Ha nem változik a helyzet, akkor nincs mit tenni. Minden esetre drukkolok!;)
2011. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ megfogadom a tanácsod:)
2011. máj. 15. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet változatosságra vágyik, nem tudom milyen a kapcsolatotok, de te igen....szal lehet ez is!: )

probáljatok meg ilyen kis "túlélő napokat" tartani...amikor nem beszéltek...mondjuk 2nap: )

de ilyenkor esténként 1-2 sms befittyen, szép szöveggel, emlékeket is belefüzve, tuti hatásos: )

hajráá!!

18f

2011. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!