Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután megaláztam magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megaláztam magam, odaadjam neki a dobozt? Vagy már ne égessem tovább magam?

Figyelt kérdés

11.-es lány vagyok. Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, kb. 4 éve (ált. suliban is osztálytársak voltunk).

Lényeg az, hogy régen nagyon jóban voltunk, aztán (leginkább miattam) totál tönkrement a barátságunk. Ő továbblépett, én a mai napig rá gondolok lefekvés előtt. Nem 0 a kapcsolatunk, mert egy baráti társaságba tartozunk, viszont tegnap porig aláztam magam előtte.

Volt egy buli/összejövetel tegnap és elvonultam sírni, egyedül akartam lenni. Ő pedig utánam jött (mint megtudtam, utánam zavarták) és akkor ez így sok volt, hogy még odajön és meg is kérdezi, mi a baj. Szóval elmondtam neki mindent, most először voltam vele teljesen őszinte. Beszéltem arról, miért vagyok olyan, amilyen (családi dolgok, amikről senki nem tudott), hogy mennyire fontos volt nekem mindig is és hogy még a mai napig is az, stb. És sírtam... Most először sírtam bárki előtt. Nem az a levegőt alig kapó zokogás volt, csak folytak a könnyeim és velük együtt a sminkem egy része is. Ezután otthagytam és hazajöttem.

Most, hogy abbahagytam az evést és az alvást, elkezdtem gondolkozni. Rájöttem, hogy már semmim nincs, így nincs mit veszítenem. Tudja, amit évekig titkoltam előtte.

Ezért arra gondoltam, hogy odaadom neki a "dobozt". Ez egy sima dobot, amiben benne van egy pólója (van még egy, csak abban alszom), , amit akkor hagyott itt, amikor itt aludt, a tőle kapott ajándékok, a neki írt levelek különböző változatai, amikről azt hittem, hogy sosem fogja őket látni, koncert-, színház-, mozi-, repülőjegyek, meg ilyen dolgok, amik rá emlékeztetnek ... Meg van még valami, csak az elég morbid, így inkább nem írom le.

A lényeg az, hogy őt húztam az osztálykarácsonykor, csak az utolsó napra nem mentem be, így nem kapott semmit. Arra gondoltam, hogy az eredeti ajándéka mellé ezt is odaadnám holnap, csak hogy teljesen lezárjam és semmim ne legyen tőle. És látná, hogy azért fontos volt nekem, bármennyire is azt hitte, hogy nem.


Szerintetek?


2014. dec. 23. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nem kellesz neki?
2014. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezt hívják úgy, hogy beteges ragaszkodás és rajongás.

Arról meg ne beszélj, hogy semmid nincs, mert hacsak a felét elvenném annak, amid most van úgy össze roppannál, mint egy tyúktojás a szumóbirkózó segge alatt.

2014. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez olyan kleptomániásan hangzott és nem égetted le magad. Egyszer mindenkiből kijön.. Amikor a nagyon lázadó koromba voltam, Én elbőgtem magam a legjobb haverom előtt(én 16 voltam, ő 19 :D ) Szóval.. Ezzel nem aláztad meg magad. Egyszerűen "kidőlt a ház oldal". Ne zárj még le semmit, ha úgy érzed. 18f
2014. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Barátnője van, szóval nem hinném... Meg ha azt mondja, hogy "bárcsak elég jó lenne nekem", akkor még ő is tudja, hogy ez reménytelen lenne.


2. válaszadó, valamit nagyon félreértettél.

2014. dec. 23. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy gondold at ugy az egeszet, hogy Te nem vagy szerelmes a fiuba es a fiu kionti elotted a lelket. Ez igazan akkor erinti meg a masikat ha mind a ket fel szerelmes a masikba. Ha csak az egyik szerelmes es a masikra ezt igy razuditja, hat eleg kellemetlen... De sok minden miatt nem volt meg koztetek melyebb erzelem a fiu reszerol, ha egyidosek vagytok akkor pl. a fiuk kesobb ernek, es neki kellett volna meg par ev, hogy ennyire ugy erezze hogy fontos neki egy lany. Mostmar varjal, es szerintem legyel kedves vele es mostmar ne dramazzal neki, ha szeret majd elmondja idovel, ha meg nem szeret azert se lehetsz ra merges akkor meg azt tarsd tiszteletbe es ne zaklasd az erzelmi kitoreseiddel.
2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"amiben benne van egy pólója (van még egy, csak abban alszom)"

A szatírok szoktak ilyet csinálni, meg a nőket követő stalkerek, akik összeszedik az illető legutolsó használt zsebkendőjét, az elhullott hajszálaikat és a nyakukba akasztva hordják. Szóval igen, ez meglehetősen beteg.

2014. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magad alatt vagy,mert szerelmes vagy belé,ez előfordul.Viszont ha elfogadsz egy tanácsot,ezek után elég egy ,,Kellemes Ünnepeket" jelmondat is egy mosoly meg egy kis nasi kíséretében,aztán majd keres még téged ő,ha akar.Nem jó az,ha összeroppanva lát,sokkal jobb,ha azt a magabiztos,vidám csajt látja,akit megkedvelt.Hidd el,ez sokkal vonzóbb!A könnyeket meg szigorúan a kispárnádnak tartogasd.Itt kezdődik a dacos női büszkeség.
2014. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!