Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs igazam? És abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs igazam? És abban hogy ez a kapcsolatunk rovására megy?

Figyelt kérdés

Röviden a történet:

Párommal több mint fél éve vagyunk együtt.Minden fényes volt addig amíg a munkája miatt nem kellett több napig távol legyen.


Aztán váltott,kamionos lett.Szerencsére csak kb heti 4-5 napot van távol.DE!Amikor itthon is van a főnöke folyton a nyakán lóg, szombaton lett volna egy kis időnk egymásra, -amikor a szünetét kellett volna tartsa-úgy hogy egész éjjel vezetett- és nem telt el kb 3 óra,már csörgött a telefon,főnöke kérdezte:alszol?ok,akkor várlak itt a kamionnál.

Kellett mennie megjavítani.


Egész nap ott volt,este hazajött, korom fekete volt mindene,jó pár napig alig tudta lemosni teljesen.


Azután ugye újra ment az áruval.

Most utoljára betelt a pohár,mikor itthon szabadnapja lehetett volna, megint kellett javítsa, lefesse stb.Egész nap nem evett-ami a legjobban kiborít, így is alig áll a lábán,vékonyka, hát még így.


Fel vagyok háborodva azon,hogy miért ő kell JAVÍTSA a járműt,miközben ő SOFŐRNEK volt felvéve?


Egy iskolában sem a tanár dolga megjavítani az eltört táblát.

Féltem őt nagyon.Legjobban azért,mert csak hébe-hóba eszik, szabadnapjain folyton c$esztetik, emiatt legtöbbször ideges és ez meglátszik a kapcsolatunkon is.Nincs annyi időnk egymásra, nincs türelme már hozzám sem.

Nem jogosan vagyok kiakadva?

19L


2015. ápr. 22. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes, mert a megélhetéséről van szó. Nem csak ő tehet arról, hogy a mocsok munkaadója kihasználja. Segíts neki normális munkát találni. Ha tudod, addig is segítsd ki anyagilag.
2015. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...és mindezt beszéld meg vele nyugodt körülmények között.
2015. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a megélhetéséről van szó. És én megértem őt teljes mértékben, viszont néha már nekem megy az agyamra a főnöke,és nem tudom magam türtőztetni,ha szóbakerül lehordom.

Keresetem nekem sincs,még tanulok keményen :/

Nem tudom hogyan segíthetnék neki. Ez így nem állapot,hogy miatta nem eszik egész áldott nap mert azt a vackot csinálják,ráadásul sofőr munkát vállalt nem szerelőit, ez akaszt ki a legjobban. Ez nem emberi dolog,nem tudom hogy lehet ilyen. Napi 0-24ben dolgozik és még az a 2-3 nap alatt mikor itthon lehetne velem se hagyja békén.Más ledolgozza a napi 8at és békén van hagyva.

2015. ápr. 22. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértelek. De te is értsd meg őt, ne feszültséggel reagálj a feszültségre, hanem nyugalommal és nyugtatóan. A férfi számára a nő menedéket is jelent. Azért beszélj vele nyugodtan.
2015. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni az ilyen "főnököt" .
2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!