Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elizabeth533 kérdése:

Szerintetek mit tegyek lépjek túl rajta vagy lehetséges ez a dolog?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok sokkal érettebb a koromnál. Mindig is idősebb barátaim voltak nem jövök ki a korombeliekkel. Van egy srác aki most 20 éves nem tudom hova tenni egyszerűen érdekel hogy mit csinál és mikor hol van és iszonyúan helyes. Közös ismerős által ismerjük egymást.(ő kezdeményezte az ismerkedést) Viszont félek hogy nem vesz komolyan a korom miatt és mindig azt gondolom hogy átnéz rajtam mert nem vagyok korban hozzá való amit belátok de nem vagyok olyan mint a többi 15 éves. Hogyan tudassam vele hogy érettebb vagyok? Normális válaszokat köszi!
2015. ápr. 22. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl: beszélj úgy mint egy érettebb ember és viselkedj is úgy.
2015. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem látta már néhány írásod, ezért gondolja ezt.

Jól látom, hogy egy fél vesszőt sem írtál sehova?

2015. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok ,sokkal érettebb a koromnál. Mindig is idősebb barátaim voltak, nem jövök ki a korombeliekkel. Van egy srác, aki most 20 éves, nem tudom hova tenni egyszerűen érdekel hogy mit csinál , mikor hol van és iszonyúan helyes. Közös ismerős által ismerjük egymást.(ő kezdeményezte az ismerkedést) Viszont félek , hogy nem vesz komolyan a korom miatt és mindig azt gondolom hogy átnéz rajtam mert nem vagyok korban hozzá való , amit belátok de nem vagyok olyan mint a többi 15 éves. Hogyan tudassam vele , hogy érettebb vagyok? Normális válaszokat köszi! Tessék te se**fej! :)
2015. ápr. 22. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislány vagy! Mit vársz? Még leszopni se tudnád!
2015. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!