Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találtam meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találtam meg az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, miért nem jön már az igazi. Nem tartom magam olyan veszélyesen hülyének, persze vannak dilis napjaim, de ezt leszámítva arányában szerintem normális vagyok. A külsőm átlagos, sokat sportolok, szeretem a természetet. Sajnos eddig még nem találtam egy olyan normális férfit, aki őszintén és tiszta szívből szeressen, és fogadjon el minden hibámmal együtt. Olyan nagy kérés lenne a Sorstól, hogy megmutatkozzon előttem a szerelem? Kezdem úgy érezni, hogy szerelem hiányában családom sem lesz.. Nem értem a férfiakat sem. Eddig még nem találkoztam egyetlen egy normális, jó szívű, és kellőképpen illedelmes férfival sem. Valaki tapasztalatok?
2015. ápr. 22. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán rossz helyen, körökben keresgélsz.
2015. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és miért a sültgalambra vársz? Üdv a 21. században, mucus, tenni kell a párkapcsolatért, mint ahogy minden másért is. A fehér lovon közlekedő lovagokat megöltétek valahol az egyenlőségi küzdelem elején. Ne elvárásaid legyenek, hanem kínálatod, ami mellé majd kereslet is párosul. Ha nem találkoztál még egy normális, jó szívű, illedelmes férfival sem, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2015. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én szerintem jószívű, normális és illedelmes férfi vagyok. Mellesleg én sem találtam még rá az igazira...:)
2015. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
ja, és persze itt majd találsz bőven tesze-tosza lúzereket, akik "illedelmes, jófej, kedves" brand alatt futtatják majd a nagy semmit, amit kínálni tudnak.
2015. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
LOL, már jött is egy
2015. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de igenis konzervatív vagyok most már a párkapcsolatok terén. Lány létemre az egyetlen kapcsolatomban én kezdeményeztem, de fiú átvert, és rosszul esett. Ezek után nem tudok megbízni senkiben, és várok az igazira, mert akkor ő biztosan nem ver át, és talán én is beleszerethetek. (Nem vagyok se büszke, se nagyképű, nincsenek magas elvárásaim, csupán az, hogy szeressen!!)
2015. ápr. 22. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy igaz szerelem! az van, hogy látsz valakit aki tetszik, akinek a fizikai megjelenése és a nonverbális kommunikációja kivált belőled egy természetes reakciót mi következtében párosodni akarsz a másik egyeddel. persze ebbe sokan belebeszélnek dolgokat, de az már csak "misztérium"
2015. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs.
2015. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van igaz szerelem, csak nehéz megtalálni, mint az igaz politikust..
2015. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is már régóta várom az "igazira". Nincsenek nagy elvárásaim, csak annyi hogy szeressen, ez szerintem megoldható. + nem vagyok se csúnya, se elviselhetetlen stb... Egyszerűen csak nem jön össze senki, és nagyon sokan átvertek már...
2015. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!