Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom azt mondja, hogy olyan aranyos vagyok, akkor már nem szeret?

Figyelt kérdés
Csak mert csomó helyen olvastam, hogy a srácok a csúnya lányoknak, meg azoknak szokták azt mondani, hogy aranyos, akikkel udvariasak, de nem jönnek be nekik.
2015. ápr. 23. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Női logika..
2015. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sokszor mondom a lányoknak,nem is tudtam ...

De szerintem nem azért mondta.

2015. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Domovoy ***** válasza:

Oké, akkor értelmezzük a kérdésedet:

"Csak mert ... azoknak szokták azt mondani, hogy aranyos, akikkel udvariasak, de nem jönnek be nekik."

Tehát... ha jól értettem, olyan értelemben barátod, hogy "jártok"!? De ha nem jönnél be neki, miért járna veled? Illetve... valójában te mit akarsz? Hogy veled ne legyen udvarias, és bánjon veled keményen, mint egy utolsó riheronggyal?

A kérdés mivoltából arra következtetek, hogy olyan 11-12 év körüli lehetsz, de ha nem úgy van, megcáfolhatod. :)

2015. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De szeret.

És ez hülyeség, hogy a csúnyáknak mondják, meg azoknak, akik nem jönnek be nekik. Azoknak nem mondanak semmit sem!

2015. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak ez az aranyosozás olyan lesajnáló és atyáskodós, mintha kisgyerek lennék.

Egyébként 20 éves vagyok

2015. ápr. 23. 11:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég... -.-
2015. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Domovoy ***** válasza:

Ezen aggódnod teljesen butaság. Néha kikerekedik a szemem hogy milyen apróságokon tudtok rugózni, ti, csajok. És belemagyaráztok mindenfélét, aztán önmagatok mérgezitek meg a kapcsolataitokat. - Feleslegesen.

Miért ne lehetnél aranyos? Én is ismerek néhány huszonéves lányt, akik megjelenése, bájos arca és gesztusai alapján aranyosnak, mitöbb, "bájosnak, zabálnivalónak" tartok. És nem azért mert csúnyának találom őket. :)

2015. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig előtte mindig azt tapasztaltam, hogy olyan srácok mondták rám, hogy aranyos vagyok, akiknek barátnőjük volt és/vagy nem akartak semmit tőlem.
2015. ápr. 23. 11:58
 9/10 Domovoy ***** válasza:

Talán azért mert barátnőjük volt? De ezzel a jelzővel szerették volna esetleg önkéntelenül is sugallni számodra, hogy "de ha nem volna, veled szívesen ismerkednének"?

Én pl. nem merném mondani, pont ebből kifolyólag, nehogy úgy vegyék a lányok hogy akkor én már akarnék tőlük valamit.

2015. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

/nem olvastam el a kommenteket/

erre csak annyit tudok modnani hogy : lol

sajnálom többre nem vagyok képesXDDDnajó megeröltetem magam. Én nem is hallottam erről, egyébként csak bebeszélés, vagy aza "semmi nem elég jó nekem, túl boldog vagyok, kössünk bele valamibe" felfogás:O nekem rengetegszer modnták, (és mivel alacsony vagyok és pici) el is hittemXD nekem jól esik, szerintem ne gondold túl és köszönd meg:)

2015. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!