Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért szakitott velem?

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdődött az egész azóta jól megismertük egymást , ő 15 L , én 17 , pár napja kezdtem észrevenni hogy olyan "kedvtelenül" ír , először azthittem hogy a dédmamája halála miatt , egy hete történt , amikor rákérdeztem mi a baj , azt mondta hogy az , és hogy minden rendben lesz csak túl kell magát tennie rajta , péntek este még minden jóvolt , szeretlekel köszönt el , normálisan a szoksásos módon , majd másnap elment a barátnőjéhez aludni , és aznap este , meg már aztirta hogy nemérezz semmit már és hogy nemtudja mit akkar , és kérdezte hogy miért nem lehetünk barátok ? .. sokkszor volt fent nálam , sokkat filmeztünk , sex nem volt de újjazás igen , és arra sem panaszkodott , a tesója is mondta hogy egyfolytába rólam beszél még a szüleinek is , nem értem hogy változott meg egy nappról másnapra , én nagyon szeretem még ezek után is , és amikor rákérdeztem hogy mégis miért , akkor csak azt felelte hogy nemtudja mitakkar és hogy sokkat veszekedünk igy lesz a legjobb " szerinte. Más fiu nincs a dologban , tesója mondta akiben elég jól megbizok , Lányok mi okkból csináltok ilyet ? És fiuk valaki hasonló helyzetbe ? Gondolom már nem lehet ebből semmi , próbálom elfogandi hogy el kell engedjem de nehéz , és az fáj a legjobban hogy mégcsak nemis hiányzom neki , nemértem , egész kapcsolat allat mindenapp ha nem irta le 4 x hogy mennyire örül hogy ilyen fiúval találkozott mint én akkor egyszersem , egy kisebb vita után (ez kb 1 hónapja ) még a combját is össze vágta , hogy megbüntetse magát" ez akkor nem aztjelenti hogy csak egy gyors szerelem volt egy felángolás , tudom hogy egy 15 évestől ne várjak sokkat mert változnak az érzéseik mint a időjárás , de akkor is ezek a jellek nem arra mutatnak hogy nem szerettett volna igazán , nagyon bánom mondtam hogy változtatunk a dolgokon, megpróbálunk mindent , de úgyláttam hogy nem nagyon akkarja , ezért jobbnak láttam elengedni , énis hibás vagyok mert picit féltékeny voltam igaz , de ezmiatt sokkszor bocsánatot is kértem , egyszerűen nem értem hogy miért nem szeret már , bocs a hosszú sorok miatt

2015. ápr. 20. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok valami tanácsot , nagyon jól esne vagy hogy ti mitgondoltok erről
2015. ápr. 20. 20:09
 2/5 anonim válasza:
Közeli ismerőseimmel történt ilyen a napokban, a csaj (17) 3 év járás után dobta a pasit (19), ő is ugyan ezzel az indokkal. Tudom, hogy hogyan megy ez, én is lány vagyok és valóban gyakran változnak az érzéseim valaki iránt, ezt még én sem tudom befolyásolni. Sajnos az érzésein nem tudsz változtatni,utálom ezt mondani, de az egyeten dolog amit most tehetsz az az, hogy elfelejted és hidd el, egy kis iső után keresni fog. Ha érzeldős típus vagy akkor rohadt nehéz lesz figyelmen kívül hagynod de mást nagyon nem tudsz tenni...
2015. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele , de ennek elennére nagyon nehéz , nemvagyok az a csajozós tipus , és ő vele is szerencsén múlott hogy találkoztam ezért , magányos voltam előtte is , de most ahogy hiányzik mégjobban fáj
2015. ápr. 20. 20:32
 4/5 anonim válasza:
Ezen csak az idő segít...
2015. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább bánkódj hogy nem hamarabb történt. A nők túlnyomórészt ilyenek! Leszarnak, mihelyt már nem vagy nekik tökéletes. De amíg kedvük van hozzád, addig tegyél meg nekik mindent. Ha meg neked lenne rá szükséged, otthagynak a gcibe! Sokszor szó nélkül.
2015. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!