Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás fiúk, lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás fiúk, lányok ti elvárjátok, hogy a leendő párotoknak is legyen diplomája vagy egyetemi tanuló legyen, ha igen miért?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy társkeresőn és látom többen elvárják és nem értem miért. Egy párkapcsolatban nem ennek kéne a fő szempontnak lennie, hanem az ember értékeiben, mennyire vonzódnak egymáshoz, mennyire szeretik egymást, de azért, mert nincs papírja vagy nincs olyan munkája emiatt dobni valakit elég alacsony érzelmi intelligenciára utal.
2015. ápr. 23. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem várom el.
2015. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a diplomás párom hagytam el egy nem diplomásért, mert míg az első csak a munkájáról tudott beszélni, a másodikkal bármiről beszélhettem, képes volt szellemi pluszt adni.

Szerintem csak azért várják el, mert egyfajta szellemi igénytelenséget, éretlenséget tükröz az, ha valaki nem akar továbbtanulni - nem akarja, vagy nem tudja odatenni magát maximálisan. Nem a papír a lényeg ilyenkor, hanem az, hogy felelősségteljesen gondolkozol-e, céltudatosan építkezel az életed során, vagy csak tengsz-lengsz a világban, sodródsz az árral, közben élvezed az életet. Ez két teljesen különböző életszemléletet, karaktert tükröz, ami viszont nagyon fontos egy párkapcsolatban.

2016. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!