Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legtöbbet kihozni egy távkapcsolatból?

Figyelt kérdés

Közel egy éve ismertük meg egymást egy netes oldalon.Eszünkbe se jutott, hogy ebből lehet valami, mert 450 km a távolság.Aztán egyre többet, és többet beszélgettünk és valahogy elkezdtem iránta érezni valamit.Nagy nehezen múlthét vasárnap találkoztunk.Nagyszerűen éreztem magam vele, úgy gondolom, hogy a nagy távolság ellenére ez a kapcsolat megérne egy próbát.Most felhozta, hogy a május elsejét tölthetnénk együtt, ebből arra következtetek, hogy ő is így gondolja.

Elég fiatalok vagyunk (19,21), de mindketten dolgozunk, igaz én még csak diákmunkán, de nyáron lesz rendes munkám is.

Ha valakinek volt már ilyen kapcsolta, adna tanácsot, hogy mit, hogy csináljunk, vagy ne csináljunk? Még sose volt távkapcsolatom, és neki sem.


2015. ápr. 24. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
gyors net
2015. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy érdemes belevágni, ha megszerettétek egymást. Viszont azt tudni kell már így előre, hogy rettentően nehéz lesz. Nem tudom, hogy mennyi időnként tudnátok találkozni, de ha heteket kell egymástól távol tölteni, az borzasztó. Nagyon megviseli az embert. Persze lehet kompenzálni azzal, hogy naponta beszéltek telefonon, de ez csak egy ideig működik. És ha van mondjuk egy apró vita, akkor azt nem lehet egy öleléssel, egy puszival elintézni. Ez különösen megnehezíti a helyzetet. Aztán persze az együtt töltött napok kárpótolnak az addigi hiányért, de utána jön egy hosszú, külön töltött időszak, ami újra borzalmas.

Sajnos nagyon nehéz ez. Alapvetően azt mondom, hogy megéri belevágni, mert utólag valószínűleg megbánjátok, ha nem teszitek, de csak addig maradjatok benne ebben a helyzetben, ameddig mindkettőtöknek több pozitívumot ad a kapcsolat, mint negatívumot :)

Sok boldogságot és türelmet kívánok :)

2015. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. En hasonlo cipoben jarok mint te. :) 22/lany vagyok a baratom 19eves, mi is a neten isnerkedtunk meg 8 honapja . en miskolci vagyok o soproni.. 5-6oras vonattal az ut kb tehat ni honaponkent talalkozunk es ez meg kb meg egy evig lesz igy. Ha tenyleg szeretitek egymast akkor kibirhato. Nagyon nehez de sajna amig nincs mas lehetoseg mast nem tehetsz. Unnepekkor probaljatok egyutt lenni iletve hoaszu hetvegeken. Mindennap besueljetek telon. Skype webkamera.. filmezzetek egyutt ugy h kozben telon irtok mi azt szoktuk :) sok sikert es kitartast :)
2015. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!